Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nővel, aki először másnak mutatkozott be. Hogyan tudhatnám nem csap-e be újra?

Figyelt kérdés

A neten megismerkedtem egy nővel, aki először xy nevet mondott és azon is leveleztünk. Majd találkoztunk és mondta hogy őt valójában nem annak hívják, hanem máshogy és adott egy új e-mail címet is. De ez az e-mail cím is freemailes, bárki csinálhat ilyet, ráadásul a telefonszáma titkos, a nevére a neten rákeresve sem lehet semmit fellelni róla. A személyijét mégsem kérhetem el, de nem bízom benne így, mert nem tudom, hogy most ki is ő valójában.

Hogyan deríthetném ki, van valami ötletetek?


2014. máj. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
dugd meg., amíg alszik megnézed
2014. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt ismerted meg? Ha igen, privátban elküldenéd az első nevet, amivel leveleztetek? Gyanítom, hogy ismerem én is ebben az esetben.


Ilyenkor a személyin kívül sok más opciód nincs egyébként.

2014. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel aranyásóhoz van szerencséd aki meg akarja forgatni a tőkéd.
2014. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valahogy vicceskedve kérd el a személyiét, h bocsi, de nem bízom meg azért benned 100%osan. Az a lényeg, h poénkodd el, h tudod, h gáz, de mutasson már valami iratot. Utána dícsérd meg, h jó a képe és ennyi.

Simán lehet, h az a valós neve, csak túl óvatos, ezért kamuzott.

2014. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb. A legelvetemültebb közösségi oldal gyűlölőknek is van általában facebook regjük. Ha azért megadja és van legalább 10 ismerőse megnyugodhatsz egy kicsit. Ha nincs neki semmi, sehol akkor én menekülőre fognám.
2014. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokaknak nincs fb regjuk, es kamu profilt is sokan csinalnak...
2014. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, de azért lehet látni hogy kamu és nincs semmi mozgás az üzenőfalon. De azt is lehet hogy megkérdezed hol dolgozik mert szeretnél neki küldeni egy nagy csokor vörös rózsát. Ha már fokozni akarjuk. :)
2014. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom még most sem, de ha gyerek lesz a dologból, akkor majd úgyis kiderül. Mindenesetre egyelőre nem bánom, mert isteni volt az ágyban.
2014. máj. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!