Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős vagyok és megoldok mindent, most mégis úgy érzem sírnom kell, mert 26 évesen nincs mellettem senki. hogyan jussak túl ezen az időszakon?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és egyébként nem szokott rám jönni ez 'ketyeg a biológiai óra' dolog, de valahogy most annyira úgy látom h kifutok az időből..se gyerek..se komoly barát..se semmi, csak a szürke hétköznapok...talán más érzett már hasonlóan. Hogy léptetek túl mindezen...
2014. máj. 1. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én leszarom ennyi....26, f
2014. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért nincs melletted senki?
2014. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hidd el legtöbbször én is, de most valahogy minden kicsúszott nálam..és napok óta nem tudok vissza kerülni a régi kerékvágásba úgymond ::S
2014. máj. 1. 21:55
 4/18 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már az összes egyedülálló nő így szokott érezni...


Hogy juss túl? Ha van pénzed, menj el pszichológushoz.

2014. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, ledobok veled egy sört, elmondhatod, mi a bajod, és többet nem kell látnod, ha nem akarsz.


Egyébként ez nem korfüggő. Mellettem mindig volt valaki, de fél évnél tovább a családomon kívül senki nem maradt velem. Nemrég ismerkedtem valakivel, nagyon jól alakult, de mégse jött össze. Letört voltam eléggé, de ez van, jön majd a következő. Mindenben. Keress magadnak valami célt, valamit, amit szeretsz csinálni, valamit, amitől jól érzed magad, amiben megtalálod magad.


Dolgozol? Szereted a munkád? Jó a hangulat, a munka, és megfelel a fizud is? Minden más oké, csak ez nem jön be?

2014. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ebben a korban :) Te hány éves vagy?
2014. máj. 1. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és a legfontosabb: ROHADTUL nem vagy öreg, ne gondolj ilyenre! :)
2014. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó?
2014. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
5-ös---van munkám, bár nem rajongok érte..de ezeken tudom, hogy kellene változtatnom. Nemrég kezdtem el egy számomra kihívásokkal teli sportot ez sokat segít, plusz magamat tartom el tehát nem gyakran engedhetem meg a hisztiket :) csak most ezen a magánéleti 0-án buktam ki, holott am nem jellemző rám, hogy emiatt pánikoljak ....S
2014. máj. 1. 22:00
 10/18 anonim ***** válasza:
miért nincs melletted senki?
2014. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!