Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak van olyan, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak van olyan, h féltek kimutatni az érzéseiteket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátom fél kimutatni az érzéseit.A történetünk nem egyszerű több éve kerülgetjük egymást,de hol én hol ő volt kapcsolatban.Mikor összeismerkedtünk akkor én kapcsolatban voltam ő akkor szakított a barátnőjével és "halálosan" belém szeretett.Én akkor ezt annak tudtam be,h szeretet hiánya van,de akkor nem jöttem vele össze.Teltek az évek és mindíg egymáshoz sodródtunk,idén össze is jöttünk.Előttem volt két barátnője akik kirakták és talán az egyik meg is csalta...

Ebből is gondolom,h fél tőlem is,de lehet hülyeség...Régebben mikor csak találkozgattunk látszott rajta,h szeret velem lenni,de mióta együtt vagyunk közömbös velem....Beszélni szerettem volna vele,de mikor szóbahoztam nem volt túl jó az időzítés,mert nagyon fáradt volt.Azóta meg nem találkoztam vele,mert több napos versenyen van.


2014. máj. 1. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy fél kimutatni. Hogy mi a megoldás? Mutasd ki te! Akkor is, ha ő éppen nem mutatja ki.
2014. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha kiskoruak kozeleben vagyok.
2014. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbálok minden a kedvében tenni amit csak tudok,de így elég nehéz :(

kiskorunak nem mondanám magam :)

2014. máj. 2. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ferfi erzekeny es oszinte azt nemtartjatok ferfiassnak.Es nemerteklitek,csak inkabb kishasznaljatok...
2014. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 4: Már aki. Attól, hogy te rosszul választottál, még nem kellene általánosítani.
2014. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fél kimutatni mert aszt hiszi hogy az érzelem nem férfias dolog és csak csalódnál benne , és ezért nem sok fiú meri mondani nyilvánosan egy lánynak hogy de cuki amikor csinál valami aranyosat pl.: én se .
2014. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es szerintem se álltalánosíts


Nálla az érzelem kimutatásával nem volt baj régen,sőt az előző barátnőknél sem volt, csak velem fura...

2014. máj. 2. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!