Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány a suliba és hm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliba és hm. Szerelmes vagyok belé, érdemes ezt megtenni érte?

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy gyönyörű lány a suliba,az a baj,hogy én tudom,hogy mit akarnak tőle a férfitársaim,(és szegénykét sokan kihasználták már,de nem szexuálisan) és lehet,hogy mindíg mosolyog mindenkire de mivel a szem a lélek tükre és én csak a szemét néztem meg eddig,látom benne,hogy azért ott bánat is van...Szoktam írni eddig még egy lánynak se írtam verset,tudjátok nem éledt meg a lelkem rá,de már verset is írtam neki,és most írok egy ódát, bármit megtennék érte,de tényleg bármit.Az utóbbi 1-3 évbe eléggé megszedtem magam kg-kal most 4-hete,hogy érte csinálom a fogyokúrát(meg persze mamért is,de...ő a cél akiért kitartok)alapból nem vagyok ronda csak duci és szerencsére szélesvállú is (eddig mindíg próbáltam de általában 1-2 hétig tartott)De még mindíg olyan elánnal harcolok a kg-ellen,helyes ez így?
2014. máj. 2. 09:37
 1/3 Naif_Hazazi ***** válasza:
0%
nemzavarja a nöt hogy dagadt vagy ha a pénztárcád vastagabb nálad. akkor aztán daruval is vihetnek, neki aztán gyönyörü leszel..
2014. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem pénzéhes,nem arra megy még ha vastag lenne a pénztárcám.. :D
2014. máj. 2. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha el akarjátok kezdeni, olyannak fogadjon el amilyen vagy... Ne hidd, hogy rossz indulatból mondom, de ne azért szeressen amilyen kívül vagy.
2014. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!