Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem nagyon gaz? Ferfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Szoval, a baratom 19 eves. Oszinten, halalkomolyan, nem elfogultsag, de egy iszonyat jo pasi, izzadtan, kocos hajjal, szorosen, faradtan, mindenhogy nagyon szexi. :3

En ugy vagyok vele, hogy nem kene semmit csinalnia magaval az alap emberi dolgokon kivul, mert nekem ugyis nagyon tetszik, de nala bekattant valami, amiert a kovetkezoket muveli : borotvalja a labat(!!), mondvan, o igenyes, reggel, kb. 2 orat tolt a tukor elott, beleertve, hogy gondosan keszitse el a hajat, hogy magara locsoljon 10 liter Paco Rabannet, hogy borotvalkozzon, hogy nemtudom, tobb ruhaja van, mint nekem (az enyem kb. egy teli gardobszekreny, na akkor....)telen gyakran megfordul szoliban (jo, mondjuk nem az a fajta, aki narancssargara egeti magat, de azert megis....), es meg sorolhatnam.....

Emelle meg gondosan ki is van gyurva, amit amugy nem banok, de ha mindent osszevetunk, komolyan, neha mar igenytelennek erzem magam mellette.

Probaltam mar finoman ravezetni dolgokra, hogy nem kell annyi kolni, anelkul is nagyon illatos, meg ne vegyen hetente ket par uj cipot, eleg havonta, meg hagyja mar ezt a labborotvalos hulyeseget, felesleges, de cseszik ra...

Nem tudom mit csinaljak, nyilvan a sajat elete es a sajat teste, azt csinal magaval, amit akar, de en nem egy Ken babat akarok magam melle....aggodok, hogy eljon az az ido, amikor sajat maga fontosabb lesz, mint a kapcsolatunk, es nem szeretnem elvesziteni. (egyebkent 8 honapja vagyunk egyutt)

Szerintetek mit kene tennem, ti mit gondoltok errol? Hagyjam ra a dolgot? Vagy mit tegyek?

Elore is koszi, 18L


2014. máj. 2. 10:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik nem fogadod el így akkor minek vagy vele?


Én örülnék ha a pasim fele ennyire igényes lenne..:D

Na jó azért túlzásba se kell vinni velem is törődjön.

2014. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Majd idövel elmulik nala,ezzel nem tudsz mit csinalni,örülj neki,hogy nem igenytelen.Estleg neha mondjad finoman,hogy ez mar tulzas,minek meg 1 cipö,de idövel kinövi.
2014. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Piperkőc.

Én hosszútávon ezt nem bírnám elviselni.

2014. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

biztos sok pénze van adhatna nekem is! :D

Én is vennék pár cipőt 29/N


Amúgy lehet meleg vagy bi azok adnak ennyire magukra vagy kicsi a farka..:D

2014. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
engem zavarna, de ha éreztetné, hogy igényesnek tart engem így normálisan is, akkor nem bszogatnám érte.
2014. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A meretevel nincs gond, sot..... :D A penztarcajaval sem, mondjuk ez engem nem erdekel.

De az a vicc az egeszben, hogy a legjobb baratom meleg, es feleennyit nem foglalkozik magaval. (annak ellenere, hogy o tipikusan az, akire azt mondanad, divatbuza). Jo a haja, jok a ruhai, a parfumje, es ennyi.

2014. máj. 2. 10:25
 7/26 anonim ***** válasza:
36%

metroszexuális, igényes


így él, közöd semmi

2014. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy megvannak lányban a cicababák...úgy fiúban a hetero cicafiúk is :)

Vagy elfogadod, vagy nem.

Valami nincs rendben az önértékelésével, vagy szimplán csak így boldog.

Én lány vagyok. Én folyamatosan magamat "ajándékoztam" ruhákkal, ékszerekkel, parfümökkel, kozmetikumokkal, cipőkkel.

Nekem nem volt rendben akkor se az önértékelésem, se a párkapcsolatom. Az életemben hiányérzetem volt, szomorú voltam, ezzel kompenzáltam.

2014. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

"Ferfi az ilyen?"


nem szereted egyáltalán, komplexusaid vannak mellette


nyilvánosan megalázod a kérdéseddel, pedig tökéletes férfi

2014. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem hinnem, hogy az onertekelesevel vagy a lelkevel lennenek gondok. Nepszeru srac, sok baratja van, focista, nincs oka panaszra, tenyleg. A csaladja mondjuk eleg regen szetszakadt, de szerintem nem az az indok ra, hogy ennyire....igenyes.
2014. máj. 2. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!