Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy jól sikerült első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy jól sikerült első randi végén elvárjátok, hogy csókkal záruljon a dolog? Vagy korainak tartjátok első alkalommal olyasvalakivel, akit alig ismertek, nehogy azt gondolja hogy könnyen adjátok magatokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha pl hosszú volt a randi és jó volt a hangulat akkor szerintem nem korai :)
2014. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a furcsa, ha egy jól sikerült első randi után nem csókkal bucsuznánk. De én alapból laza felfogásu vagyok, mert ha minden müködik és minden jó, akkor nálam felgyorsulnak az események. Nem tartom magam erkölcstelennek, ha valakivel minden okéé és spontán ugy alakul akkor bármi történhet köztünk. Nem tudom időhöz kötni, hogy hónapokig járogassunk, ha már valamit korainak találok, akkor jobb ha nem is randizgatok tovább a fiúval, mert akkor valami miatt nem jön be nekem. 20L
2014. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem kell elkapkodni. Minél tovább kell várni az első csókra, annál romantikusabb az élmény. Na meg az a reménnyel és ábrándokkal teli várakozás a következő randiig, az nagyon jó érzés :)
2014. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat! Mindegyikkel egyetértek valamennyire, ez tényleg helyzetfüggő. De egy rövidebb randi után, úgy hogy nem biztos hogy kialakult a kellő komfortérzet, még ha jól is éreztétek magatokat, én mégis elkapkodottnak érezném ha erőltetnénk. Akkor már inkább a másodikon. Legalább kicsit lehet húzni az agyát, mint ahogy #3 is mondta :)
2014. máj. 2. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:

nem gondolom ki előre.

viszont az irritál, hogy rajtad kívül írják mások is itt, hogy "mit vár el" a nő. várakozás lehet, az elvárást viszont komolyan gondoljátok? meg forgatókönyv? meg következő lépcső? meg optimális pillanat? ezeket elrontja az agyalás.

eleve már abba se lehetsz biztos, hogy a csaj szerint is olyan jól sikerült a randi, mint ahogy te látod.


CS

2014. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed tenyleg jol sikerult, jol ereztetek magatokat, megvan a kolcsonos vonzalom es tisztelet, akkor mehet a csok
2014. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 itt nem is előre kigondolásról volt szó, sem tervezgetésről. Valóban nem jó megfogalmazás az hogy elvárjátok, úgy értettem a kérdést ahogy mondtad: várják-e vagy szóba jöhet-e egyáltalán. Mindössze arra voltam kíváncsi, hogy a mai lányok mennyire nyitottak az ilyesmire:)
2014. máj. 2. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:

én jobban örülnék neki, ha meglepne. a randi végén csókolózni az olyan megcsinált. nyugodtan lehet korábban.

5#

2014. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakult a randi? :)
2014. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt hibáztam? Nem csókoltam meg, csak puszit kért és azt kapott. A másodikra már el sem jött...
2014. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!