Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis milyen viselkedes ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy srac,akivel nagyon jol elvagyunk,flortolgetunk,egyre jobban megismerem,es egyre jobban tetszik a szemelyisege.A minap elmondta,hogy tudnom kell,hogy van meg egy lany,akivel szokott beszelni,mielott engem megismert tortent vele egy ket csok is.Elmondasa szerint nem akar semmit a lanytol,de a lan maskepp nez ra,szinte napi szinten beszelnek,elmondja,nem tagadja,de azt mondja nem erdekli komolyabban,meg h szep lany,stb,s nem akarja megbantani.Engem ez zavar,hogy beszelnek,foleg h ha a lany maskeppnez ra,tobbet szeretne.Mit tegyek,mondjak,amivel nemtunok feltekenynek,merthat ugye nem jarunk konkretan,de zavar,hogy mas lanyokkal is beszel.Mondjam neki,hogy en kiszallok ebbo,es dontse el mit akar?Segitseeeg!

21/L


2014. máj. 2. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Mondjam neki,hogy en kiszallok ebbo,es dontse el mit akar?"

aha, ezekkel a szavakkal.

2014. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,ha komolyan gondolja Veled,akkor veled foglalkozzon,a masik lanyt pedig hagyja beken,felejtse el.
2014. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit. Nem tartozol magyarázattal. Ő elmondta neked most várja a választ. Ha várja egyáltalán. Új pasi új esély. De ne szakítsd meg vele a kapcsolatot attól függetlenül beszélgethetek ha kedveled. De a tudatódra adta hogy neki egy másik csaj kellene. Vagyis valószínűleg Úgy vette le hogy többet akarsz barátságnál. És szólt időbe neked, hogy őt egy másik csaj érdekli.
2014. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a lány akar valamit, akkor no para. Nem vonhatod felelősségre, nem tilthatod meg, hogy pl. dumáljanak néha. Az egész dolog a fiú hűségességén áll vagy bukik.
2014. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első 3 válaszoló biztos lány :D
2014. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aham. :D Én a negyedik vagyok és hím.
2014. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kedves 5 os! :) feltetelezem,hogy te pasi vagy.Kivancsi lennek a te velemenyedre.Miert viselkedik igy egy fiu?Es ez a fiu raadasul meg szuz is
2014. máj. 2. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
csakúgy, mint ötös válaszoló.
2014. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem azon múlik hogy lány vagy fiú a válaszoló, ez a korrektségen múlik. Ha konkrétan nem jártok akkor nem mondhatod neki hogy más lánnyal ne ismerkedjen. Hisz nem jártok. Ha jártok az már más lenne. Így mondjuk Te is ismerkedhetsz más fiúval. Inkább azt gondold el hogy azért mondta hogy lepattintson, vagy azért hogy féltékennyé tegyen, vagy inkább korrekt akart lenni. Mert mindegyik mást jelent.
2014. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért viselkedhet így, mert ahogy ő is mondta, nem akarja megbántani. Ha mondjuk megkérdezi tőle hogy van, nyilván válaszolni illik, ha egyszer ismerősök. Viszont ha nem érdekli mint nő, akkor nem értem minek csókolgatta...
2014. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!