Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért van az, hogy amelyik lányért küzdenetek kell azt jobban szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is csak mítosz,legenda. Nem így van.
2014. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor tudjuk, hogy komoly kapcsolatra számíthatunk, és nem fog a lány egykönnyen elhagyni. Mi is az érzelmi biztonságra törekszünk akárcsak ti..
2014. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyen lányokat, akik csak kéretni tudják magukat, egy idő után rohadt idegesítő.
2014. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kitalalt női hülyeség.


Azt szeretjük ha a csaj kimutatja az érdeklődést de nem dobja oda magat rögtön.


Azt viszont rohadtul utaljuk amikor a csaj direkt tesz az udvarlója fejére..

2014. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj ezzel a "küzdjön értem" felfogással, ahogyan előttem már írták, nagyon kevesen tudják a különbséget a "nem adom könnyen magam", és a "kéretem magam" fogalmak között.


Van egy lányismerősöm, aki a nem adja könnyen magát kategória. Ő akár 1 hónapig is csak randizik egy sráccal ha lát benne fantáziát, mert meg akarja kicsit jobban ismerni.

De olyat sosem csinál, hogy direkt lemondogat randikat, meg húzódozik a találkozás elől - ez a kéretés, kedves lányok/nők!

Ha a srác javasol ennek az ismerősömnek találkozót, akkor készségesen igent mond, és olyan időpontot keres a sráccal együtt, hogy biztosan ráérjen.

Sőt! Ha a harmadik randin mondjuk rákérdez a férfi, hogy "na most akkor mi van?", arra is szépen válaszol, hogy nem véletlenül találkozgat vele, de mielőtt akármibe beleugranának, szeretné megismerni a másik felet jobban. Plusz akár hetek randizásai után is szemrebbenés nélkül mondja el a másiknak, hogy sajnálom, ebből nem lesz semmi, ha éppen akkor lát meg egy számára teljesen tolerálhatatlan dolgot a másikban.

Persze ilyenkor a férfiak rögtön lek*rv*zzák őt, hogy dehát már 6-szor találkoztunk. Igen, és hatodjára engedte el csak magát annyira a srác, hogy kiderüljön, mekkora egy gyökér.


Szóval legyen ez a példa lányok, mert így több szempontól is jól jártok, csak ne éljetek vissza a sok randival! Tehát ne ingyenfagyi-ingyenvacsi-ingyenvidámpark legyen a cél, hanem a másik megismerése.

Örüljetek, ha a férfi ingyenes programokra IS elvisz titeket (legyen az koncert, séta, könyvbemutatós felolvasóest, akármi), mert akkor nem arra kíváncsi, mennyire szélesen tudtok mosolyogni ráa pénztárcájában lévő Deákigazolványok számának függvényében, hanem ti magatok érdeklitek őt :)

2014. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!