Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akar tetkót csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akar tetkót csináltatni magának de nekem nagyon nem tetszik egy lány testén a tetkó. Mit tegyek, próbáljam meg lebeszélni?

Figyelt kérdés

Mindketten 20ak vagyunk.

Tudom, hogy ő nagyon szeretnéd de nekem tényleg nem tetszik...nem tudom mit tegyek. :/


2014. máj. 2. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vál-aszatok közösen egyet. Ami neked is tetszik.
2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor minden bizonnyal nem fogod elhagyni egy tetoválás miatt.
2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Kivand hogy elrontsak a tetkojat es akkor majd johetsz neki: - en mondtam
2014. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, próbáld meg leküzdeni a szűklátókörűséged. Nem lesz attól kevesebb egy ember, ha tetováltat. Nem minden tetoválás ocsmány/jellegtelen.
2014. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Felnőtt embert lebeszélni nagyon csúnya dolog, elmondani el lehet neki hogy nem csíped az ilyet, de szerintem csak magadat strapálnád vele


Mivel nem feleségről van szó, így egyszerűen ott hagyod és keresel mást, elvégre most derült ki hogy nem passzoltok össze.

21F

2014. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ShapeShifter válasza:

Nem minden tetoválás jellegtelen, de a legtöbben csak azért csináltatják, mert de jól néz ki, divatos, és semmi értelme nincsen azon kívül, hogy rongálják a saját szentélyüket és totál tiszteletlenségbe és tudattalanságba megy át az egész a saját testükkel szemben. Nem lesz tőle kevesebb, de több se. Csak egy illúzió szerintem. Amikor már meglesz, a kutyát sem fogja érdekelni, még őt se. Annyit tudsz tenni, hogy megmondod, te ezt nem támogatod és nem szeretnéd, mert egyszerűen nem szereted a tetoválást, főleg nem a saját barátnődön akarod nézegetni.

Ja és aki többnek érzi magát, mert van tetkója, az ássa el magát jó mélyre. :)

2014. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked nem tetszik, és nem támogatod az ötletét. Hozz fel neki több érvet, hogy miért nem, próbáld meggyőzni. Nekem sem tetszenek a tetkók, de a tetovált embereket nem nézem le. Sőt, vannak olyan rocksztárok, akiknek kifejezetten jól állnak (bár elég ritka az ilyen).
2014. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es, ez nem szűklátókörűség, egyszerűen nem tetszik a kérdezőnek, és kész.

Nekem meg pl a piercingek és a túlzásba vitt mennyiségű fülbevaló nem tetszik egy lányon.

De ettől még nyilván ha kedves-jófej és egy társaságba tartozunk akkor kiváló barátok lehetünk, rengeteget dumálhatunk, de kapcsolat nem lesz belőle, az tuti. Szerintem ez nem szűklátókörűség, akkor lenne az, ha csak azért, mert piercingje van valakinek, szóba sem állnék vele.


Valami kompromisszumot kellene kötni, kérdező. Mert nyilván nem tilthatod meg neki, hogy tetoválása legyen. de esetleg megbeszélhetnétek, hogy (sarkítoma példát) ne a homlokára rajzoltassa, hanem mittudomén a csípőjére, bokájára, stb, ahol kevésbé van szem előtt. Így te is engedtél, és ő is.

2014. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg fogadd el, hogy a barátnőd önálló emberi lény, önálló gondolatokkal és nem kell megfelelnie neked mindenben/nem mindent csak és kizárólag a te kedvedért csinál.
2014. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Igazad van, javítanék: magasfokú intolerancia.
2014. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!