Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonntika kérdése:

Ráirjak facebook-on?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy csaj :D.Csak az a baj hogy ahol ő lakik ott nagyon rossz a hírem...+ a barátnői terjesztik rólam :DD.

De amugy mindig követ az egyik barátnőével meg boltba is folyamat néztek. volt,hogy egész este engem követek.Nem tudom hogy ráirjak-e mert tényleg rossz a hírem. Félek hogy elhitte azokat a dolgokat amit terjesztenek rólam...:/


2014. máj. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem veszíthetsz vele szerintem :) 17/f
2014. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyomoz utánad. Lehet hogy titkos szolgálatnál dolgozik:D Vagy hírszerző. Vagy súlyosabb esettnél katonai nemzetbiztonsági hivatal. Töröld a facebook leveledidet mindig ha elolvasod. Bármikor feltörhetik. Én is meg tudnám csinálni. google hack facebook. E-mail fiók mindig üres. A telefon hívólista mindig üres. A nyomokat elsimítani. :D
2014. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, írd neki, hogy "lábhoz!".
2014. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bolondok vagytok :DD
2014. máj. 2. 14:57
 5/9 A kérdező kommentje:

Na irtam neki hogy lábhoz... Irt egy kérdő jelet azt letiltott :DD



Nemám xd

2014. máj. 2. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
HÁt ez elég gyenge poén volt ikszdé.
2014. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Némán dobott. De semmi gond. Nem állunk szóba ilyen emberekkel. Csak ha ő kezdeményez. De természetes mindig játszani kell a hülyét. Mintha nem is ismernéd. Nem is tudod hogy ki ő. Egy kicsit játszani kell velük. Tudatni kell vele hogy tudod hogy ki ő. De nem mondod meg neki nyíltan. Felhozol egy témát.

-Legutóbb jártam xxxx városba. Vonattal mentem és láttam szép csajt. Lehet hogy ismered?!! stb..

( De természetes ő az a csaj. )

2014. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Nem!
2014. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti :DD 1000 köszi :DDD adtál egy jó tippet ezzel a hülye tettetésel:D
2014. máj. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!