Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti haragudnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti haragudnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, előttem az érettségi. Bioszból és kémiából emeltezek. Nagyon sokat tanulok, és nagyon stresszelek is miatta, ezzel nem tudok mit csinálni, sajnos mindig is ilyen voltam. A barátommal már több, mint 1 éve vagyunk együtt. Sajnos az utóbbi időben kicsit hanyagoltam a tanulás miatt, de minden szabadidőmet vele töltöttem. Azt hittem minden oké velünk. De olyan fura volt, és megkérdeztem mi a baja, mert nem szokott ilyen lenni, mire azt mondta, hogy ő nem bírja, hogy ennyit tanulok, és hogy stresszelek, őt meg hanyagolom. Amúgy az orvosira készülök, azért tanulok ilyen rengeteget... Én meg mondtam neki, hogy meg kell küzdenem a vágyaimért, amihez sajnos tanulnom kell, de próbálok egyensúlyt teremteni közte és a suli között. Mire azt mondta, hogy jó, de annyira stresszelek, hogy nagyon nem tudok ráfigyelni, és mi lesz majd az egyetemen, mikor még többet fogok tanulni... Most ez jogos? Én nagyon igyekszem vele lenni, heti 1x-2x találkozunk, általában 1x nála alszom... Kivéve most a nagy hajrában, de most sehova nem megyek itthonról... Nem értem... Én csinálom rosszul?


2014. máj. 2. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ő évvesztes, ezért alattam jár, egy szakközépbe. Szóval neki nincsen érettségi idén.
2014. máj. 2. 19:47
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet téged érteni fontos neked az álmod!Nem csinálsz semmit rosszul
2014. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Halott kapcsolat. Az egyetemen úgy is megismerkedsz valakivel, nem fog kitartani ez a kapcsolat sajnos. Nem ezért, hanem azért, mert ő azt akarja, hogy feladd az álmaidat érte. Társfüggő. Ugyanakkor szerelmes ember is, ami valahol megérthető. Tudni kell kezelni ezt. Ha tényleg igyekszel arányban tartani a dolgokat ,akkor mit panaszkodik?
2014. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Én borzasztóan szeretem őt, és nem akarom emiatt elveszíteni, de nem tudom, mit kéne máshogy csinálnom...
2014. máj. 2. 19:49
 5/55 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat is véget ér hamarosan..:)
2014. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
De miért? :( Én annyira igyekszem, mert minden tökéletes vele, imádom, és szerelmesek vagyunk...
2014. máj. 2. 19:51
 7/55 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék
2014. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

a jövőd mindent felülír

tehát jól csinálod

ha meg ezt nem érti akkor csak sajnálni lehet

2014. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

Nem kérheti ezt számon rajtad. És igen, az egyetemen sokkal-sokkal többet fogsz tanulni, ha végig akarod majd csinálni.


Vége pedig azért lesz, mert ő nem tudja ezt feldolgozni, és azzal hogy más suliba jár/járt elképzelni sem tudja ennek a nyomását, sem pedig az orvosi képzésben vállalt kötelességedet.

2014. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
De ezt is mondtam neki, hogy nyilván sokat fogok tanulni, és stresszelni, ez nem kérdés, de akkor is lesz majd rá időm. Mert amire akarom, hogy legyen időm, arra szakítok.
2014. máj. 2. 19:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!