Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti haragudnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti haragudnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, előttem az érettségi. Bioszból és kémiából emeltezek. Nagyon sokat tanulok, és nagyon stresszelek is miatta, ezzel nem tudok mit csinálni, sajnos mindig is ilyen voltam. A barátommal már több, mint 1 éve vagyunk együtt. Sajnos az utóbbi időben kicsit hanyagoltam a tanulás miatt, de minden szabadidőmet vele töltöttem. Azt hittem minden oké velünk. De olyan fura volt, és megkérdeztem mi a baja, mert nem szokott ilyen lenni, mire azt mondta, hogy ő nem bírja, hogy ennyit tanulok, és hogy stresszelek, őt meg hanyagolom. Amúgy az orvosira készülök, azért tanulok ilyen rengeteget... Én meg mondtam neki, hogy meg kell küzdenem a vágyaimért, amihez sajnos tanulnom kell, de próbálok egyensúlyt teremteni közte és a suli között. Mire azt mondta, hogy jó, de annyira stresszelek, hogy nagyon nem tudok ráfigyelni, és mi lesz majd az egyetemen, mikor még többet fogok tanulni... Most ez jogos? Én nagyon igyekszem vele lenni, heti 1x-2x találkozunk, általában 1x nála alszom... Kivéve most a nagy hajrában, de most sehova nem megyek itthonról... Nem értem... Én csinálom rosszul?


2014. máj. 2. 19:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Szívesen kérdező. :)


Most olvastam csak, hogy egész nap együtt vagytok, hétvégén is. A magánélet is fontos, kedves hozzászóló. A barátok, a saját programok, nem kell mindig egymás nyakán lógni. Bár így már értem a hozzáállásodat a témához.


Neked tényleg nem férne bele egy orvosi mellett a kapcsolat.. Javítok. A kapcsolat mellé nem férne bele egy egyetem. Csak egy fősuli, mint írtad is. :)

2014. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
A kérdező szeretkezni akar az 54%-ossal :) Yuppi!
2014. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem MOST fogtok szakítani, hanem KÉSŐBB és TALÁN, de szerintem MAJD KÉSŐBB, így már mindenkinek megfelel? Köszönöm :D Én sem jósolok túl sok jövőt... :D Na nagyszerű :)
2014. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...nem az álmait kergeti.. Nem egyikből ugrik a másikba folyamatosan hanyagolva a barátját!! A jövőjét szeretné megalapozni. Az egyetem fontos, a továbbtanulás fontos. Így van esélye jó munkára, jó életre.


Nem az 1 éves világkörüli utat szervezi, hanem tanul! 18 évesen ez a dolga.


Ha meg nem jön össze majd ez a kapcsolat, akkor talál olyat, akinek hasonlóak a nézetei. És nem olyan aberrált mint a tied..

2014. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Bocsi, de legalább az én pasim nem panaszkodik semmire és én sem rá, ennyit az ő és az én kapcsolatomról, nem mellesleg diploma is lesz mellette :) Én találtam olyan pasit, akivel pont kijövök és tanulni is tudok mellette, hasonlóak a nézeteink és van elég szabadidőnk :) Ennyire szar a miénk :D De egyébként nyugodtan nyűglődtesse a pasit, majd otthagyja a pasi egyszer csak :) És megértem, h 18 évesen tanul, csak ezt a pasinak még több évig elkellene tűrnie és ezt a fiú nem fogja bírni, mert ő ilyen típus :) Ennyi :)
2014. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még ezt? ":))))))))))))))))"


Szipi szupi az életed, gratulálok.


A kérdező majd leérettségizik, és megbeszélik a barátjával. Az is lehet, hogy sikerül dűlőre jutniuk, megoldaniuk ezt a mostani helyzetet. Nem kell elkönyvelni egyből sz*rnak.


Én pl. nem ezért mondtam, hogy nem látok hosszú jövőt, hanem mert azt látom magam körül, hogy a gimis kapcsolatok nem folytatódnak, 1-2 éven belül véget érnek.

De ennek nem sok köze van ahhoz, hogy épp mennyit tanul az egyik, és mennyi szabadideje van a másiknak.


Vili?! :)))))

2014. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Képzeld drága Vilikém igenis fontos, hogy mennyi időt szánunk a párunkra, ugyanis ha eddig nem tudtad még, most felhomályosítalak a vakságból: Ha az egyik nem foglalkozik a másikkal eleget, amennyi neki szükséges, akkor a másik otthagyja, mert neki az kevés :) Ha azaz idő nem több év, hanem pár hónap, akkor túlélhető, megérthető, de tudod ez a kiscsaj az orvosira készül és ennyi ideje sem lesz a barátjára, az ürge meg már most sztrájkol, na akkor Vilike mi a helyzet? :) Most legyél okos :D

Vili? :)))))))))))))))))

2014. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
NEm igazán szeretem a konfliktusokat... ÉS azt írtam, nem írok majd, csak nagyon böki a csőrömet. nem értem miből gondolod azt, hogy nem fogom tudni beosztani az időmet? Nem akarok a nyakán lógni, mivel van élete is, barátai. Azt vallom, hogyha minden nap együtt lennénk, akkor nem is tűnne fel, hogyha összeköltözünk, esetleg megunnánk egymást. Látod, a te kapcsolatod, majd véget ér az unalom miatt ;) SOsem jöttem volna össze osztálytárssal sem, mert iszonytat a tudat, hogy ilyen fiatalon minden napomat együtt kelljen töltenem a barátommal, minden mozdulatomat lesse. Egy ismerősömék együtt járnak, osztálytársaim, és ő rarjtuk látszik is, hogy ez nem túl jó. Ennyi. :/ Én ilyen vagyok, te olyan, és a barátom csak most kezdett el aggódni, mindig is ennyit találkoztunk.
2014. máj. 2. 20:54
 39/55 anonim ***** válasza:

Ohh kérlek, mondj még nekem okosakat, hátha jobb lesz tőle a házasságom. Férjnél vagyok.


Az emberek változnak, mindketten változhatnak még. Lehet épp elég lesz annyi a hosszútávon működőképes kapcsolatukhoz.


Miért szakítana meg egy több, mint

2014. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Az orvosin szarni sem lesz időd a tanulástól és valószínű, hogy úgyis össze fogsz valakivel ismerkedni abból a körből, akivel sokkal jobban meg fogjátok érteni egymást, jobban tudtok egymáshoz alkalmazkodni, mert neki sem lesz ideje annyi. Egyébként ha nem tanulod meg kezelni a stresszt akkor sajnos nagyon gyorsan ki fogsz készülni idegileg és ki fogsz hullani a képzésről. Idegbajosan, hisztérikusan nem lehet egyetemet végezni.
2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!