Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti haragudnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti haragudnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, előttem az érettségi. Bioszból és kémiából emeltezek. Nagyon sokat tanulok, és nagyon stresszelek is miatta, ezzel nem tudok mit csinálni, sajnos mindig is ilyen voltam. A barátommal már több, mint 1 éve vagyunk együtt. Sajnos az utóbbi időben kicsit hanyagoltam a tanulás miatt, de minden szabadidőmet vele töltöttem. Azt hittem minden oké velünk. De olyan fura volt, és megkérdeztem mi a baja, mert nem szokott ilyen lenni, mire azt mondta, hogy ő nem bírja, hogy ennyit tanulok, és hogy stresszelek, őt meg hanyagolom. Amúgy az orvosira készülök, azért tanulok ilyen rengeteget... Én meg mondtam neki, hogy meg kell küzdenem a vágyaimért, amihez sajnos tanulnom kell, de próbálok egyensúlyt teremteni közte és a suli között. Mire azt mondta, hogy jó, de annyira stresszelek, hogy nagyon nem tudok ráfigyelni, és mi lesz majd az egyetemen, mikor még többet fogok tanulni... Most ez jogos? Én nagyon igyekszem vele lenni, heti 1x-2x találkozunk, általában 1x nála alszom... Kivéve most a nagy hajrában, de most sehova nem megyek itthonról... Nem értem... Én csinálom rosszul?


2014. máj. 2. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
mint 1 éves kapcsolatot most? Mindjárt vége az érettséginek. Megbeszélik és kitalálják mi legyen. Ha folytatják, akkor pedig majd próbálkoznak. Ha nem jön össze, az majd úgyis kiderül idővel. Nem kell most rögtön szakítaniuk, mert nincs halálra ítélve ez az egész.
2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, ezért második helyen a ttk kémiát jelöltem meg, ami közel sem olyan megterhelő. Tudom magamról , hogy kikészülnék, épp emiatt lehet, hogy sorrendet változtatok.
2014. máj. 2. 21:00
 43/55 anonim ***** válasza:
A miénk nem fog véget érni az unalom miatt, ugyanis mindig csinálunk programokat, ez így mindkettőnknek pont jó és mi nem osztálytársak vagyunk, hanem csoporttársak és az teljesen más szisztéma! :) Sőt, mi még órák után néha-néha sétálni is szoktunk egyet, de mi soha nem unatkozunk, mindig van program, megyünk-jövünk és amint írtam: külön barátokkal is, nem vagyunk sülve-főve együtt :) Onnan tudom, hogy az egyik volt osztálytársam orvosira jár, ő borzasztóan okos, tényleg, kiemelkedően és neki is kevés ideje marad egyáltalán a barátaira és ő maga megmondta, hogy nem érdemel meg addig egy csajt sem, amíg ki nem járja, mert bűntudata lenne, hogy nem tud vele eleget foglalkozni! :) De figyelj, próbáljátok meg, ahogy esik, úgy puffan, aztán majd hiszel nekünk, abban, amiben Te nem hiszel, hogy majd egyszer vége lesz :)
2014. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Csak annyit még, hogy: Minden ember más ;)
2014. máj. 2. 21:02
 45/55 anonim ***** válasza:
De miért állsz úgy neki, hogy kikészülsz? Mindenki sokat hajt, ha nem büfészakos és láttam pár ilyet az egyetemi évek alatt mint amilyen te lehetsz: volt, akit mentők vittek el, olyan hisztériás rohamot kapott. Tanuld meg kezelni a stresszt, higgadtan irányítani a tanulást, mert ezzel annyit érsz el, hogy mindenkit megőrjítesz majd a környezetedben és senki sem fog téged elviselni. Laktam együtt ilyennel, azt hittem, megölöm.
2014. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Így van, a barátod is és Te is más vagy, ezért írtam, amit írtam :D Okosan látod :)
2014. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

IStenem, amúgy nem tudom hogy bír elviselni a barátod, mert nagyon okosnak hiszed magad, és sehol nem bírják az okoskodó embereket.


Próbálom kezelni, mindig jobb, de... valószínűleg, amúgy sorrendet fogok változtatni, ezen már régóta gondolkodom. Az se biztos, hogy felvesznek :)

2014. máj. 2. 21:06
 48/55 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, egyik ismerősömnek a kapcsolata is ezért ment tönkre, sőt, Te is leírtad magad: különböző emberek vagyunk, így különbözőek az elvárásaink, valakinek elég kevesebb találkozás, másoknak nem, ebben is különböztök! :) Válts kémiára, az nem olyan hajtós és nem kapsz rohamokat, a barátoddal többet tudsz foglalkozni és megmaradtok egymásnak :D Így nem nekem lesz igazam (talán) :D
2014. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen drága zöldfülűkém hatalmas baráti köröm van, nem panaszkodom így, de köszönöm kérdésed :D
2014. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Rettenetesen idegesítő vagy.. A kérdező pedig nem zöldfülű, hanem egy értelmes, intelligens, jó meglátású fiatal nő.
2014. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!