Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti haragudnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti haragudnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, előttem az érettségi. Bioszból és kémiából emeltezek. Nagyon sokat tanulok, és nagyon stresszelek is miatta, ezzel nem tudok mit csinálni, sajnos mindig is ilyen voltam. A barátommal már több, mint 1 éve vagyunk együtt. Sajnos az utóbbi időben kicsit hanyagoltam a tanulás miatt, de minden szabadidőmet vele töltöttem. Azt hittem minden oké velünk. De olyan fura volt, és megkérdeztem mi a baja, mert nem szokott ilyen lenni, mire azt mondta, hogy ő nem bírja, hogy ennyit tanulok, és hogy stresszelek, őt meg hanyagolom. Amúgy az orvosira készülök, azért tanulok ilyen rengeteget... Én meg mondtam neki, hogy meg kell küzdenem a vágyaimért, amihez sajnos tanulnom kell, de próbálok egyensúlyt teremteni közte és a suli között. Mire azt mondta, hogy jó, de annyira stresszelek, hogy nagyon nem tudok ráfigyelni, és mi lesz majd az egyetemen, mikor még többet fogok tanulni... Most ez jogos? Én nagyon igyekszem vele lenni, heti 1x-2x találkozunk, általában 1x nála alszom... Kivéve most a nagy hajrában, de most sehova nem megyek itthonról... Nem értem... Én csinálom rosszul?


2014. máj. 2. 19:46
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
És véresre kinyaltad a seggét ezennel :D
2014. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Persze..nyilván ez volt a szándékom.. Azért írtam ezt le, hogy tudja, nem csinál rosszul semmit. Te vagy a szar.
2014. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Hivatásos popónyaló vagy úgy látom :D :D
2014. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Ja ja.. :)
2014. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem akarok beleszólni, de csak a pasi miatt ne változtass sorrendet!!!! Ha már bevállaltad az emelt bioszt kémiát, meg egész eddigi években hajtottál akkor ne add már fel az álmod csak úgy! Ne légy butus. Tudod ha annyira nem fogod bírni még mindig átmehetsz sima kémia szakra.

A srácról meg annyit, ha szeret akkor meg kell értenie hogy ez neked fontos. Az orvosira bekerülni is nehéz nemcsak bent maradni, tehát érthető hogy tanulsz amennyit csak bírsz, ne legyen bűntudatod.

Nézd én nem orvosin végeztem tehát saját példám nincs, abban viszont szerintem minden fősulit/egyetemet végzett egyetért velem, hogy bele kell rázódni, és fel kell venni a tempót, amit az adott szak megkövetel. Ez gondolom nem lesz kevés, de majd alakul :)

És hajrá, én szurkolok, és sok sikert kívánok neked tejes szivemből!!! Gyönyörű hivatást választottál!

26/L

2014. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!