Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom eldönteni

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy lány akivel itt ismerkedtem meg,és eleinte nem beszéltünk,aztán rámírt facebookon és elkezdtünk beszélgetni minden nap amikor csak birunk.Igy kialakult egy nagyon szoros baráti kötelék,megbizunk egymásban,meg megbeszélünk mindent.Volt már pár kis vitánk de kibékültünk.Na és én tudtam hogy neki van barátja már akkor,és távkapcsolatban vannak,és nem is nyomultam mert nem akartam bele avatkozni,de azért tetszik mert szép lány,de mostanába azt mondta hogy gondjai vannak a kapcsolatban és ezért szakított vele.Én meg kaptam az alkalmon és elmondtam neki hogy tetszik és megprobálhatnánk,de visszautasított.Aztán késöbb bevalotta ,hogy hazudott mert mégse szakított de a problémák megvannak,viszont nekem attol tetszik.


Most akkor várjak hátha szétmenjek és probáljam meg ujra?

Vagy hagyjam és ne keresem?


Bocs ha hosszu lett...

15/F



2014. máj. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne keresd.

Sportolj, tanulj és majd kapsz jobbat.

2014. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Csak ugratott, szóval nem komolyan gondolja.

2. Ha nincs ló, jó a szamár eset, de hopp... visszajött a ló.

2014. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az élet nagy gondjai 15 évesen.
2014. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
probáltam már hogy nem irok neki,de akkor meg keresett skypeon,akkor ne keresem,szakítsak meg minden kapcsolatot?
2014. máj. 2. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ja... ezt kéne.

Vagy csak simán ne válaszolj neki, látja, hogy fent vagy, esetleg csak egy szavas válaszokkal, hogy sugalld neki, hogy nem érdekel. Mert ugyebár valószínűleg a fent említett 2 eset közül valamelyik van érvénybe.

2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gondolkodtam rajta,és nagyon jol haladunk,ma is jol elbeszélgetünk,de ez rajta is mulik hogy barátság vagy több is lesz,mindenkinek köszönöm a válaszát:)
2014. máj. 3. 18:42
 7/11 anonim válasza:
:)))sok szerencset:D
2014. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5*-ös,Köszönöm,remélem az lesz,ez rajta mulik,én igyekszem:))
2014. máj. 3. 19:29
 9/11 A kérdező kommentje:
nem birom vele megszakítani a kapcsolatot,mert nagyon nagyon szeretem:))
2014. máj. 3. 19:38
 10/11 anonim válasza:

juj en vagyok az 5* *--*

Majd eldonti mit szeretne:)

2014. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!