Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "dúrván" szóltam be a páromnak?

Figyelt kérdés

Párommal van két gyerekünk, szeretetben élünk.

A lényeg: Ma mentünk az utcán és beszélgettünk. Egyszer csak azt mondtam a páromnak, hogy borzasztó, hogy egy mondatot sem tud mekegés nélkül elmondani. Szerinte én ezzel megbántottam őt. Mit tegyek, ha már tényleg idegesít a mekegése?


2014. máj. 2. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Pl. tapintatosan mondd el, mi zavar benne, ne az utca közepén szólj be...
2014. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Jó nagy bunkó vagy.
2014. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is. Eddig nem mekegett?

Nem kell bocsanatot kerned, mert latszik, h nem oszinte lenne.

Hagyd el, hagy keressen mast, akit nem idegesit a mekegese.

2014. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Annyira idegesít a mekegése, hogy nem tudom elviselni. Unom!
2014. máj. 2. 21:40
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Akkor válj el, szegény férjed jobban járna, lehet a mekegése is elmúlna!
2014. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar, akkor hagyd el és keress magadnak mást, ne őt cseszegesd olyasvalamiért, amiről valószínűleg nem tehet.
2014. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Most ezen miért akad ki minden válaszadó? Nem az utca közepén ordítozott, csak emberi hangon megjegyezte. Szerintem ez egyáltalán nem durva egy többéves kapcsolatban. Aki meg azt írja, hogy bunkó a kérdező, akkor a válaszolónak vagy nem volt/nincs kapcsolata, vagy pedig ők habcukor világban élnek (aminek 1-2 év múlva válás lesz a vége...). Azért ne hordjátok már le ennyiért szegény kérdezőt.
2014. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Többször is mondtam már neki, hogy menjen el otvodhoz. Nem akar. Mit tehetnék?
2014. máj. 2. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:

nem egy kecskéhez kellett volna férjhez menni :D

na csak vicceltem.

Ha nem tud rajta változtatni,mármint hogy vmi beavatkozással akkor próbálj nem figyelni rá vagy valami.nem ezt figyeld,vonatkoztass el tőle...

Meg ha elvileg szereted ezen is túl tudsz lendülni.különben is ne keress hibátlan embert mert úgysem találsz...gondolom neked is vannak hibáid...

2014. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez a mekegés miben nyilvánul meg? Össze-vissza, átgondolatlanul beszél vagy micsoda?
2014. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!