Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam egy fiút, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy fiút, hogyan érhetném el hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Alakulóban voltunk és egy buliban meglátott egy másik fiúval csókolozni. Részeg voltam és már megbántam. Azóta nem beszélünk,de nem akarom elveszíteni. Mit tehetnék hogy szóba álljon velem?

17/L



2014. máj. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélgetést kezdeményezhetnél. Vagy arra vársz, hogy ő közeledjen még ezek után?
2014. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol kihozza az emberből az őszinteséget. Simán meg is tudnád csalni. Nagyon jól teszi a fiú, hogy megkíméli magát egy ilyen szörnyetegtől.
2014. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy mennyi ideje is történt? Mert baromira nem mindegy!
2014. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pár napja. írtam neki,látta,nem válaszol.
2014. máj. 2. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Remélem csak bocsánatot kértél, nem elkezdtél magyarázkodni... Hagyj neki időt.


Én megjártam a másik oldalt, nekem egy jó fél év kellett, hogy rendbe rakjam magamban a dolgokat, és újra tudjak felszabadultan beszélni a lánnyal. Az más kérdés, hogy utána pár hónappal teljesen elhidegültünk és semmi kontakt nincs azóta, max 1-2 szó.

2014. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itasd le és csókoltasd meg mással a szemed előtt...aztán éld át amit ő. Ha alakulóban vagyok valakivel, akkor nem szopkodom más ajkát.
2014. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért facebook-on írtál neki.. menj oda személyesen, azt az ember sokkal többre értékeli.
2014. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En ha a baratomat megbantom es ki akarom engesztelni akkor a jo be valt noi praktikat hasznalom ...talalkozzatok szemelyesen ...es hajolj az arcahoz ugy hogy szinte az orrorok ossze erjen ..nezz a szemebe es mond a szemene hogy sajnalod es adj az arcara egy puszit de olyan erzelmeset va gy csokot es oleld meg...nyugozd le egy picit hidd el sikerulni fog :) vagy hivd at fektesd le es ulj ra es hajolj az arcahoz ugy hogy a hajad az arcaba log es akkor csinald meg ezeket :)
2014. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!