Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem tud kiszakadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud kiszakadni a családból?

Figyelt kérdés
Barátnőm 20 éves, egy éve vagyunk együtt, ha éppen nincsenek problémák jól elvagyunk egymással. Viszont mindig rohan mindenhova, siet, hétközben 2-3 órát töltünk együtt. Amikor van ideje általában hétvégén, folyamatosan a családjával csinál mindent, és mindenhova szinte velük megy... kerti parti, fagyizás, shoppingolás stb. Szinte minden hétvégén náluk kell lenni, mert az apja azt mondja. Hétközben sem aludhat nagyon nálunk. Ezenkívül az apja elviselhetetlen, führert játszik, mindent jobban tud, és az egész családot ugráltatja, mindig az van amit ő akar, én begolyózok ettől. Egy nap is elviselhetetlen számomra amit ott kell töltenem. Beszéltünk erről barátnőmmel, neki is sokszor elege van belőle, de nem mond semmire nemet, vagy próbál meg kicsit kitörni ebből az egészből. Szóval ha az apjuk eldönt valamit akkor nekik is menniük kell, és azt csinálni amit mond, ha bevásárolni akkor irány bevásárolni, ha shoppingolni akkor irány oda, ha séta akkor oda, de velem nem képes szinte semerre elmenni, és mikor rákérdeztem mindenre, akkor közölte, hogy a család az első. Ez rendben is van de ennyire sülve-főve együtt, egy ilyen "családban", én meg nem akarok tovább másodhegedűs lenni. A Véleményetekre vagyok kíváncsi, mit gondoltok erről az egészről?

#Barátnőm családja #nem tud kiszakadni #családi környezetből #barátnőm nem tud kiszakadni a családból
2014. máj. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
együtt érzek veled ember. ugyanez volt csak én 14 hónapig voltam vele aztán én is kiakadtam mert 2 hétig alig láttam elkezdtem vitatkozni vele aztán végül ő szakitott hát nagyon kikészültem de neki is a család az első meg ő nem szokott velük veszekedni stb. hétközbe nem ér rá vagy nem engedik hétvége meg családi program vendégek akármi...
2014. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még éretlen a kiscsaj és jobb lenne egy érettebb nővel kezdened.
2014. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam párom (férfi) apja ilyen uralkodó. Most is éppen kerti sütögetés van, bár esik az eső, őt nem érdekli, ez van és kész. Kötelezően happy minden. Én később csatlakozom majd hozzájuk, mert muszáj. Mert mi az, hogy én tanulok szombaton vizsgaidőszak előtt két héttel.

Párom vissza tud szólni, ha nagyon elvetné a sulykot, képes küzdeni ellene, ezért van egy kis külön élete is. Mi 3 éve vagyunk együtt. Most hétköznap a fővárosban dolgozik, csak hétvégén jön haza, akkor én vagyok náluk.

Ez egy olyan helyzet, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz. Párom tud küzdeni, de muszáj néha engednie, a családi békéért. Egyik fülön be, másikon ki.

Az biztos, hogy amióta együtt vagyunk, én is sokkal rugalmasabb lettem, de párom is megtanult küzdeni az apja ellen.

2014. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor az a baj, hogy neki kell kiszakadni, magáért. mert ha érted még meg is teszi, te leszel a bűnbak. "miattad szálltam szembe vele, te meg ezt meg ezt sem tudod megtenni értem?" "miattad vesztem össze velük, jössz nekem eggyel" ha meg szakítotok, akkor pláne te leszel a hibás. vagy tegye meg magáért, vagy hagyd a fenébe. 20 évesen azért lehetne ennyi önállóság benne, bár elhiszem, hogy ilyen autoriter apa mellett nagyon nehéz megtapasztalni, mi az az önállóság. csak így az életben nem lesz normális kapcsolata, hacsak össze nem szed egy papucsot, aki apucinak is tetszeni fog (de akkor meg ő lesz boldogtalan).
2014. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt a másik fele amit írtok, ami épp az ellenkezője, egy átlag mai 20 éveshez képest sokkal önállóbb és talpraesettebb, ez is az egyik dolog ami megfogott benne, hogy nem olyan mint az átlag 20 évesek( teljesen objektiven nézve), épp ezért nem értem, hogy ezeket miért nem tudja megérteni. Várom még a véleményeket/tapasztalatokat!
2014. máj. 3. 13:38
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
Mert érzelmileg nem történik/történt meg a leválás
2014. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyereket akarsz vagy barátnőt? A barátnőd még gyerek, emellett nem is szeret, amolyan alibikapcsolat fajta ez önmaga felé. Jól elvagytok? Heti 2-3 órában? Haha.
2014. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"épp ezért nem értem, hogy ezeket miért nem tudja megérteni" Mert mégsem érettebb? Higgy már a tényeknek! Attól, hogy máshogy operál az eszközkészletével és számdra érettebbnek hat, nem kommersz a korosztályát tekintve, attól még a végösszeg - mint látjuk - ugyanaz, ő máshogy adja ki azt azt eredményt, amit nem akarsz látni, a nemlétező az ezügybenobjektivitásodra hivatkozva.
2014. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!