Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után tértetek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tértetek át közös kasszára a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mások mennyi idő után döntöttek úgy, hogy közösen kezelik a pénzügyeiket. Mennyi idő kellett ehhez, vagy milyen esemény (összeköltözés, vagy lakásvásárlás után, stb.).



2014. máj. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ugyan tapasztalatom nincs a témában, de hacsak nem vállalok vele gyereket, én biztos nem térnék senkivel se közös kasszára.
2014. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt, ebből másfél éve együtt is élünk. Nem vagyunk közös kasszán, és a közeljövőben nem is tervezem, hogy áttérnénk erre. A mi kapcsolatunkban kényelmesebb és egyszerűbb így, de "normális" esetben szerintem összeköltözés után szoktak közös kasszát kezdeni a párok.
2014. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A közös kassza nem a legjobb dolog, könnyen lehet probléma abból, ha az egyik fél (lényegesen) többet keres.

Lehet nyitni közös fiókot az összeköltözés után, amire mindenkinek mehet a fizetés fele és fedezi a rezsit/bevásárlásokat, de maradjon saját felhasználásra zsebpénz is, amit mindenki arra költ amire akar.

2014. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi 4 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt is lakunk, de nem vagyunk közös kasszás, és nem is tervezzük. minek? amit megkeres, az az ő pénze, amit én keresek, az az én pénzem. ha valamit közösen veszünk, azt persze közösen is fizetjük. de így legalább nincs abból vita, hogy egyikünk alig költ magára, másikunk meg vesz 4 nike cipőt is. meg hát pl szakításkor ez nagyon csúnya vitákat tud szülni. nem egy olyan (ex)párt ismerek, akik normálisan mentek szét, és a közös kassza felszámolásánál kezdődött el az igazi háború...
2014. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!