Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyire nehéz ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire nehéz ilyen mércével manapság társat találni egy fiatal csinos nőnek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csinos szép unokatesóm, aki már 3 éve szingli, pedig keresi a társát. Ami neki fontos az, hogy okos legyen, kedves, szolid. Pénz és külső nagyon minimálisan számít neki. Valóban, ugyanis az exe baromi ronda fiú volt, de nagyon okos.
2014. máj. 3. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz helyen keresi , nem?
2014. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

mert kvázi félnek tőle a férfiak.

a magam esetéből tudom: ha pl egy csaj emgtetszik, és feltűnően csinos, akkor kb be se próbálkozom, mert ugygondolom hogy tuti van bikája, vagy ha nem, akkor tőlem 10x különbek probalkoznak nala, így esélyem sincsen...

ez lehet hogy pasi hülyeség de marhasokan vagyunk így vele!


én pl rettegek a mondattol: "bocs de van barátom"...akkor inkabb mondja meg hogy nem vagyok az esete stb stb...

2014. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

fogsz találni szívem nyugi :)

Csak rossz helyen rosszkor keresi, vagy b***aszik keresni, és csak várja a csodát.

2014. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert nem ez az átlagos. Rám illenek a kedves, okos jelzők a szolid meg még inkább, viszont az is igaz, hogy baromira ronda külsőm van. Éppen ezért sosem próbálkoztam még igazán csinos lányoknál, mivel még az átlagosak vagy az alattiak is elhajtanak a külsőm miatt.
2014. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt, mint az unokatesóddal, de nekem is sikerült megtalálnom az igazit, csak megfelelő helyen kellett keresnem.
2014. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Túl okos fiúkat szereti. Ő neki nagyok az elvárásai. Sok szinte rengeteg szingli férfi van.
2014. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy elvárás, hogy valaki okos legyen.
2014. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ahogy már fentebb is írták, egy csinos lányhoz tulajdonképpen félnek odamenni a fiúk. Én is ilyen vagyok, arra gondolok, kizárt hogy nincsen barátja, ha meg esetleg tényleg nincs akkor sem pont velem fog összejönni.


Most az okosság relatív dolog, én például nem tartom magam sem butának, sem okosnak, de nagyon sok dologról, komoly dolgokról ellehet velem beszélgetni.


Nagyon kötődő típus vagyok, szinte nincs olyan amit ne tennék meg azért, akit szeretek.

Még sem sikerült eddig semmi a párkapcsolatok terén, nem kellek senkinek.


Mondhatnám hogy szívesen megismerkednék az unokatesóddal, de nem e célból tetted fel (gondolom) a kérdést. Mindenesetre én azt gondolom, ezek egyáltalán nem magas elvárások, annyit tudnék tanácsolni, hogy próbáljon meg még nyitottabb lenni, és közeledjen ő egy általa megfelelő partnernek tartott fiúhoz.

2014. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

küldök neki kitöltött iq-tesztet


30+

2014. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MolotovPunk ***** válasza:

A nagyon csinos nők általában lépni szoktak olyan ügyben,ha tetszik nekik valaki.Vannak erre apró jelzések.2014et írunk és igen előfordul manapság gyakran,hogy a lány kezdeményez.

Akár ciki,akár nem.

A férfiak nagy része pedig parázik a túl szép nőktől.Ez így igaz.Ezért van sok férfinek átlagos nője.

2014. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!