Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozás a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a barátom családjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom holnap fog bemutatni a családjának. Mindketten 15 évesek vagyunk. Nővérével már találkoztam, beszéltem egy pár szót, ő nagyon kedvesnek tűnt. Az idősebbik fiú tesója az szivatni fog mindennel, főleg a magasságommal, ezt már tudom. A fiatalabbik tesójával nem hiszem hogy gond lesz. Ez úgy eddig okés, de a szülők.. Főleg az anyjától félek! Azt szeretném hogy kedveljenek, jó nyilván nem az első perctől kezdve fognak kedvelni, de hát jó lenne mert nem akarom kényelmetlenül érezni magam, és nem szeretném ha úgy néznének rám, mint egy idegenre, csak egy felesleges nyűgnek.. Mert ugye egész nap ott lennék. És ennem is kell velük, természetesen. És igy mindentől félek hogy valamit elrontok, alig lesz hangom az idegességtől, vagy teljesen lesz@rnak, vagy épp hogy nagyon sokat kérdeznek. Vagy hogy idegesiteni fogom őket a jelenlétemmel.

Szóval nem tudom mit hogy csináljak, az apjának hogy köszönjek? Jó napot, vagy jó napot kívánok? Ajándékot vigyek vagy ne? Miről kérdezzek ha társalogni akarok velük? Evésnél extra intelligens legyek, csakis kés-villa-kanál? Nyilván nem mászok bele az ételbe kézzel lábbal, de nagyon szigoruan kés-villa? Miről beszéljek velük? A család nagyon szereti a lovakat, sok a macska, kutya, apukája autó szerelő. Anyukájáról nem nagyon tudok dolgokat. Léci segitsetek! :)



2014. máj. 3. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, ne félj.

Légy vicces és intelligens. Add magad, de azért öltözz fel csinosan és szolidan.

2014. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

En is 15 eves lany vagyok :)

Szerintem semmi okod az aggodalomra! Nagyon fognak szeretni hisz a fiuk valasztottja vagy!:)

Szerintem a jo napot az tokeletes lesz es ajandek nem kell mert akkor azt hinnek hogy hizelegni akarsz:/

es csak add onmagad :) es nyugodtan egyel is :)

Nekem ez mondjuk para volt mert felek masok elott enni de a baratom jelenlete megnyugtat azert :)

Szoval en szurkolok neked de ugyes leszel!:)

2014. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jah azt kihagytam hogy ha pl hasabkrumpli lesz azt nyugodtan egyel kezzel labbal :D

Masodik voltam :)

2014. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha van allatod vagy szeretnel akkor hozd fel temanak :) vagy csak kerdezd oket :) amugy ha hatarozott vagy akkor csipni fognak :) es nyugodtan poenkodhatsz is :)

Masodik es harmadik voltam :)

2014. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2014. máj. 3. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:

De édes! :D

Ne feszengj, szépen természetesn add magad. Ha kérdeznek, készségesen válaszolj és néha te is kérdezhetsz ezt-azt pl a lovakról stb. :D

2014. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D Rendben, köszönöm!
2014. máj. 3. 15:00
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Legyél csendes, udvarias, mozogj lassan, ne kapkodj, és ne félj mosolyogni.

De az az érzésem, mindezt leginkább a barátodtól kéne megkérdezni, hiszen ő ismeri a családját!

24F

2014. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 3. 16:11
 10/10 A kérdező kommentje:

Huh, hát tényleg hiába való volt a félelmem :) Nagyon kedves volt mindenki, és érdekes, hogy pont az anyjától féltem a legjobban, de mégis szinte vele jövök ki a legjobban. :D

Köszönöm a biztatást! :)

2014. máj. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!