Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy semmiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés

Szép sem vagyok

A hajam is rossz

Az ágyban kb. Egy nagy nulla vagyok

Nehezen barátkozok,mert félek

Csúfoltak egész általánosban..17/L



2014. máj. 3. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Honnan veszed, hogy csúnya vagy? Képet csatolhatnál.

Honnan veszed hogy nulla vagy az ágyban? Engem kipróbálhatnál. :'D

2014. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érzed úgy, mert véleményed szerint:

Szép sem vagy

A hajad is rossz

Az ágyban kb. Egy nagy nulla vagy

Nehezen barátkozol,mert félsz

Csúfoltak egész általánosban..

De ez csak tipp.

2014. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:
Kevés az önbizalmad, ezen dolgozz. A filmekben szokták mondani, hogy kövesd az álmaidat és ne foglalkozz mással, akkor menni fog, hát ez így nem teljesen igaz, de nem is rossz ötlet.
2014. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves leányzó, ez az egész amit leírtál magadról, hidd el nekem a fejedben kezdődik, s ott is dől el. Ha szépnek akarod érezni magad, ha jó akarsz lenni az ágyban, jó társaság szeretnél lenni, a kezdet minden téren ugyan az. Szeretned kell magad, s elhinned magadról, hogy te igen is jó vagy ebben, és abban. Kialakul ebből egy magabiztosság, ami pedig ezt sugározza, s így állnak majd hozzád. Ne légy ennyire szigorú önmagaddal, fel a fejjel, s ne félj!
2014. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Annyira nem lehetsz csúnya, ha volt már alkalmad kideríteni, hogy milyen jó vagy az ágyban, ha érted, hogy mire gondolok...
2014. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad.
2014. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!