Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ki mit hazudik parjanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki mit hazudik parjanak?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi,hogy ti mit hazudtok a parotoknak ha megcsaltatok vagy epp szeretovel talalkoztok?elmentem haverokkal vagy eppen tovabb tart a munka vagy probaltok egyedul lenni hogyha nincs veled ugyse tudja hol vagy? Milyen praktikakat vetettetek be hogy felrelepgessetek? Es mindig titok vagx kiderult a dolog?
2014. máj. 3. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

soha nem lépek félre


30+

2014. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
komolyan ez a legnagyobb problémád? szívből sajnállak téged is, hogy ennyire vacak az életfelfogásod, hogy nem érezted még át, milyen az igaz szerelem, hogy milyen egy igazi, szerető társ, hogy milyen a boldogság. A párodat meg azért sajnálom, hogy egy ilyen emberrel van együtt, és talán még el is hiszi, hogy szereted...
2014. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ki fog derülni biztosan. Úgy érzem, elég nagy szarba keverted magad... :D
2014. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legjobb kamu, amire egy nő nem mondhat nemet, hogy tejfakasztó bulira megyek.

És végülis nem is olyan nagy hazugság.

2014. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj oda ne rohanjak! Kezdjuk ott h nem oltast kertem es nem ismeritek az eletemet! Kepzeljetek parom megcsalt kiderult ugxlattam sajnalja a dolgot megbocsajtottam, de megint kezi ugyanazt amit regen hogx kivesz egy egy napot elerni sem tudom pedig valamelyik szuksegem lett volna ra! Mindig kimagyarazza en elhiszem neki, de tenyleg sok az elozo megcsalast is tagadta pedig a lany is bevalotta es mas is tudott rola csak en nem! Szeretem de felek h megint atver! Bocsanat ha egy ketsegbe esett no valaszokat var es probalja megerteni a ferfi felfogast! Koszonom akkor nem kerek valaszt
2014. máj. 3. 15:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Az jol esett h vki meg nem csalta meg a parjat! Szerencses no lehet a parja es o is
2014. máj. 3. 15:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Es no vagyok/23 eves es 3 eve vagyok a parommal
2014. máj. 3. 15:37
 8/11 Bence_ ***** válasza:

Értelmes kapcsolatban az emberek őszinték egymással.

Megbeszélik a problémáikat mert belátják, hogy ha együtt akarnak maradni akkor együtt is kell megoldani.

Mivel elég ritkán csak az egyik fél tehet a megcsalásról ezért (mivel ez egy kapcsolat) mind két embernek el kell gondolkodni azon, hogy mit kéne másként tenni azért, hogy jó legyen a kapcsolat.

Miért vagy vele? Milyen félelmed miatt nem lépsz tovább?

2014. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2es vagyok

bocsánat azért, mert azt hittem, hogy a másik fél vagy. Viszont amit írtam, attól még érvényes, csak akkor nem rád, hanem a párodra. Komolyan, ha már megcsalt, "úgy látod, hogy bánja", de te magad írod, hogy "megint kezdi". szóval te is láthatod, hogy ez nem működik. Lehet, hogy még valamilyen elcseszett módon szeret is, de nem úgy szeret, ahogy a nagy Ő-t szereti az ember. Aki a párom, akivel, -főleg huszonévesen- együtt vagyok, az már nem az a diákszerelem, hogy jajj, hát, pár hónap után vége. nem. Itt már sokkal komolyabban kéne gondolkozni. Tényleg járj a végére a dolognak. Ha tudod hogy megcsal, nem egyszer, hanem újra, meg újra, akkor beszéld meg vele, hogy ez így nem megy és kész.

2014. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyszeruen szeretem es jol erzem magam vele, azthittem kepes megvaltozni csak fura dolgok vannak mostanaban ismet fura elkeretozesek persze havrjai mondjak h vele voltak stb.. Felek h elveszitem pedig barmit megtennek erte ha rakerdezek tagadja, o engem szeret senki mas nem kell neki stb.. Volt olyan aki egyszer megcsalta parjat es tenyleg megbanta es soha tobbet nem lett kepes megegyszer ra? Mert ugy hallom ha vki megtette megteszi tobbszor is
2014. máj. 3. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!