Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők szerintetek mennyire gáz, ha a szőr látszik a póló nyakánál? Mennyibe kerül egy mellkas, has gyantáztatás? Mennyi ideig tart? Mit gondoltok az egészről?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy galléros pólót!


[link]


Nem erről a pólóról van szó, ez csak egy minta!


Na most a képen látható srácnak ki van gombolva és, ha szőrös volna akkor ki lógna!


2014. máj. 3. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

nekem is szőrös egy kicsit a nyakamnál és zavar, ha kilóg, ezért leborotválom mindig.

amúgy szerintem is ciki, ha valakinek kilógnak a szőrök a nyakánál

2014. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És csak a nyakadnál borotválod, hogy ne kandikáljon ki?
2014. máj. 3. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kerül sokba legyantáztatni, de pontos árat csak a kozmetikus tud.:) a borotválás csak erősíti, plusz gyorsabban nő..:)
2014. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából se tudod az árat? megkérlek válaszolnál az összes feltett kérdésemre is! :) Kort nemet is írjatok!
2014. máj. 3. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
teljesen le szoktam, nem csak a nyakamnál. egyébként nyáron sok időt töltök a napom és az is szőkíti a szőrszálakat. én nem vettem észre eddig, hogy erősödött volna a szőr a mellkasomon. Gyantázni nem merem, mert félek, hogy fáj, a borotva is hatásos nekem. Heti egyszer szoktam általában.
2014. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

No problem, sir...

23/l

2014. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. A szőr az ember természetes tartozéka.
2014. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vtam..vagy 3-as..:D..passz..én saját magamnak szoktam gyantázni a lábam, ezért kozmetikus árat nem tudok mondani, de neten biztos van fent. Sztem 5 rugóból ki kell jönni egy sima mellkas gyantának. De tény, hogy nagyon fáj..viszont ha nem olyan a tested, hogy túl szőrös lennél, vagy nagyon gyorsan nőne sztem akkor 2 hétig is bírja..és minden gyantázás után gyengül a szőr :)
2014. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem akarod bevállalni és végig nézni a szenvedésem? XD
2014. máj. 3. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!