Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bevallani egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevallani egy férfinak, hogy szeretem, akkor is, ha ő biztosan nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni, de ő nem "úgy" tekint rám.
2014. máj. 3. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.


26F

2014. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz benne biztos?
2014. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ennyire biztosan, van párja vagy ezt így kijelentette?
2014. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minek akar mindenki szerelmet vallani és kitárulkozni?!


Még csak nem is randiztatok b*sszus.Légy már észnél.

2014. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre, mert már hónapok óta csak őrlődöm, és ha végül mondana nekem egy nagy NEMet, akkor legalább el tudnám felejteni. Anélkül mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy "mi lett volna, ha..."
2014. máj. 3. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
igen...
2014. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok lenne egy kérdésem szerintetek az a fiu szerelmes belém aki egyszer mikor mentem szünetre megálitott hogy kérdez valamit csak nem merte mert a barátnöm ott volt szerintetek mit akart kérdezni,,,?
2014. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem :( nagyon nem
2014. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül is elmondtam neki. Nem bántam meg, annak ellenére sem, hogy elutasított. Azt sajnos nem mondanám, hogy így sokkal könnyebb elfelejteni... de legalább nem maradtak bennem kérdések.
2014. júl. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!