Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy reagálnátok? Szerintetek ez biztos jele annak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátommal. Pár hónapja felhívott egy csaj, hogy többször is lefeküdt a barátommal mióta együtt vagyünk, és kb. egy éve kavarnak.

Mondtam, hogy amíg nem tudja bizonyítani, hogy bármi is volt köztük addig nem tudok hinni neki.

Még az nap küldött egy képet, amin ölelkeznek. Tényleg olyanok voltak rajta, mint egy pár, a barátom a fenekét fogta.

Számon kértem a barátom, de elég jó magyarázatott adott. Ugyan is a lány az exe, van régről egy csomó közös képük. Azt mondta az is kb.4 éves kép. Elég homályos volt, nem nagyon látszott az arca, így teljesen hihető magyarázat volt. Nagyon nem is foglalkoztam az üggyel, mert megbíztam benne, és hatalmas volt a szerelem. Kb. azt is elhittem volna, ha azt mondja nem Ő van a képen.

Ma ki akartam törölgetni az üzeneteimet, és jobban megnéztem a képet. Feltünt, hogy a háttérben ott van a barátom pulcsija, amit az első nyaralásunkon vettünk Liverpoolba.

Szóval, ha az a kép az előtt készült, hogy mi összejöttünk az a pulcsi nem lehetne ott mögöttük a széken.

Rossz a kép minősége, de tisztán látszik, hogy az az a felső.

Az biztos, hogy elsőre hazudott, de lehet, hogy csak azért, hogy ne vitatkozzunk feleslegesen?


2014. máj. 3. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a vita ellen mondta, mivel megcsalt
2014. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát,akkor eléggé biztosnak venném :'(
2014. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

" tisztán látszik, hogy az az a felső. "

Szerintem meg tisztán látszik, hogy az egy hasonló felső. :)


Meg mi az, hogy ne vitatkozzatok feleslegesen? Az rendben, hogy ölelés, de még kép is van róla...


Téged nagyon könnyű ám átverni...

2014. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva én már kezdettől fogva elgondolkodtam volna azon,mennyi igazság lehet a csaj szavaiban,és mi motiválhatta arra,hogy felhívjon.Szerintem te elég naiv vagy ahhoz,hogy megvezessenek,így meg is teszik.A barátod úgy átver,mint a szél.
2014. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Már ne aggódj, már ki van vágva a másik nő, és téged választott. Akkor szoktak némelyek ilyet lépni, mint a másik nő.
2014. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,már nem kell aggódni,már megmártogatta a f@rkát másban is melletted,de azért te kellesz neki.Gyönyörű...
2014. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ilyen gyíkoknak van barátnője...
2014. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amikor a képet elküldte megbeszéltünk egy találkozót, amire a barátom egy szó nélkül velem jött, de a lány nem jött el. Ezért is hittem el, hogy csak az exe nem bír magával, és kamuzott.

Az a pulcsi nem olyan, hanem az! Van bele hímezve egy szöveg, aminek egy része tisztán látszik ráközelítve. Ott helyszínen csináltatta, elég egyedi darab.

2014. máj. 3. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
megcsalt. mit nem értesz? más nőbe rakta.
2014. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de ha teljesen felismered a pulcsit akkor nem kételkedhetsz abban, hogy megcsal :(
2014. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!