Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért csak a kigyúrt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak a kigyúrt, szőke hercegek kellenek?

Figyelt kérdés

A rosszfiúk kellenek a nőknek. A fiataloknak ott vannak a nőnemű fiú sztárok, az idősebbeknek meg Vin Diesel meg Brad Pitt. A média a közvetítő: amit látsz, azzá válsz!


50 évesek is az izmos meztelen pasikról álmodoznak, főleg facebook-on.


Pierre Woodman-t a nőknek akkor.



2014. máj. 3. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
menjél aludni.
2014. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Én is észrevettem ezt. Nagyon nagy az elvárás a külsővel kapcsolatba Nem véletlen, hogy még 27 évesen sem volt soha sem randim, hiszem rémesen ocsmány vagyok, és emiatt eddig minden lány elküldött, akinél próbálkoztam.
2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem pl: pont nem a kigyúrt szőke hercegek jönnek be. 19L :)
2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igazat mondasz

C.M. 23/F

2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A barnák tudnak csak tûzbe hozni.A szõkék pont nem!Hol a bibi?:)
2014. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem nem számít a külső!!!

Lehet valaki helyes de le**arom ha belül meg egy forintot se ér.

Szerintem a belső a lényeg!

19L

2014. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert azoknak van lovuk is, és én mindig is szerettem volna egyet!
2014. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A földnek egyszer vége lesz, tehát az emberek is ugyanúgy változnak vele.

Nemcsak a divat változik, de a divattal a viselkedésünk is. Ahogy jön a jövő, az emberek süllyednek lefelé. Önműködő dolgok, míg végül az embereknek nyoma vész.

2014. máj. 3. 22:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, őszintén érdekel ennyi baromságot, hogy raktál össze (a 8-as hozzászólásodban). Komolyan ha random szavakat írtál volna egymás után vélhetően azokban is több logikai kapcsolat lenne felfedezhető.


Btw én többnyire Natgeo-t, Discovery-t, Animal Planet-et nézek, mégsem lett még belőlem krokodil.

2014. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én a butító műsorokra gondolok, éjjel-nappal Budapest, Való Világ. Városon nem látszik, de falun minden fiatal ezeket a szereplőket követi mind divatilag, mind viselkedésileg.
2014. máj. 3. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!