Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajándékozzak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzak a barátnőmnek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
A születése napján még csak negyedik hete leszünk együtt, szóval nem egy hosszú kapcsolatról van szó. Mit kellene ajándékozzak neki? Mindketten jól tudunk rajzolni, szóval ha valami aranyos kis rajzot tudnátok nekem ajánlani, azt megköszönném, de még mit ajándékozzak mellé? (Egy szál vörös rózsát az első hónapfordulónkra és majd a félévesünkre terveztem. Szóval ha lehet,a virágot ki szeretném kerülni)
2014. máj. 3. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
16 éves lesz, én 17 vagyok. :)
2014. máj. 3. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz akár valami kis ékszert (persze nem ilyen drága aranyat, vagy hasonlót, csak valami csinos kis bizsut). Ja és persze mi, lányok imádjuk a csokit:3 azzal nem ronthatsz el semmit. A lényeg, hogy ne költekedz el magad, mert nem a dárius kimcsét várja tőled, ő annak is örülni fog, hogy gondoltál rá.
2014. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rajzold le neki ezt ha gondolod: [link]
2014. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!