Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Egyutt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Egyutt vagyok egy pasival nehany honapja, de olyan furcsa a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
Egyszerre szeretek is vele lenni, meg utalok is. Kedves es figyelmes ezert jo vele, de altalaban olyan feszelyezve erzem magam,alig birok ket ertelmes mondatot kimakogni. Nekem elotte csak egy nagyon hosszu kapcsolatom volt es igazabol nem tudom, hogy mi az ami normalis, mi az amit csak megszoktam es csak most az uj kapcsolatban furcsa, hogy nem ugy van.
2014. máj. 4. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, hogy a beszélgetés fontosabb, mint a jó szex.

A szexben össze lehet csiszolódni, de ha nem érzed jól magad vele két dugás közt, nagy reményt ne fűzz hozzá.

Elvégre egy dugás mondjuk 1 óra, de a maradék 23-ban dől el a lényeg és ott hátrányban vagytok.

2014. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ahogy az előző írta, a kapcsolat lényeges eleme a kommunikáció. Ha nem ismered őt, ő sem téged, ez csak szexpartnerség.
2014. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem tudtok beszélni, akkor csak szexkapcsolat, ahogy följebb is írták. A lényeges és jó az, amikor az ember a párjával nagyokat beszélget, jókat nevet, önfeledten, és minden feszélyezettség nélkül tud együtt lenni, kimondatlanul is tudja, hogy a másik mire gondol és ez nem csak a hosszú kapcsolatokban van így, pár hét után össze lehet csiszolódni valakivel, ezt tapasztalatból mondom.
2014. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!