Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van az a pont, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont, amikor nem érdemes többet foglalkozni vele? Mert látszólag nem akar semmit.

Figyelt kérdés

..... de akkor miért veti rám magát?


Ritkán találkozunk (kb. hetente), akkor is csak pár órára. Kb. 3 hete volt az első csók (ő kezdeményezte), a találkozások között nem nagyon beszélgetünk, sms, chat is ritkán, ezért nem tudom hovatenni a csajt. Szeretünk egymással lenni, de nem látom, hogy haladnánk a dologgal...

Tegnap délelőtt megírtam neki, hogy nem tudom pontosan, mi is van most köztünk. Elolvasta, de nem válaszolt.


Szerintetek hagyjam a fenébe?


Tudtommal független a lány, már hónapok óta találkozgattunk, eleinte csak "barátilag”. Nem kérdeztem rá konkrétan (meg hülyén is vette volna ki magát a kérdés), hogy van-e valakije, mert gondolom, nem találkozna velem.


2014. máj. 5. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egyedüli játékos vagy nála. Ez totál egyértelmű, csodálom, hogy erre még nem jöttél rá.Egyszerűen használ, mint egy eldobható zsepit.
2014. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem jöttem rá. :( Szóval mit csináljak? Vonjam kérdőre? Ha a csókot ő kezdeményezte 3 hete... akkor egészen 3 héttel ezelőttig csak én lehettem nála képben, és ez a "másik játékos" csak az utóbbi 3 hétben került képbe?
2014. máj. 5. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz egy olyan embertől, aki a megkeresésedre nem veszi a fáradságot, hogy reagáljon?


Ez a nő neveletlen, egyszerűen nem ismeri az illemet, nem tűnik egy észlénynek, nem figyel oda arra, hogy mit cselekszik, és hogy kell viselkednie egy másik emberi lénnyel, hogy kell viselkednie mint nő. Tudod az ember azzal akivel már csókolózik azzal teljesen másképpen illik viselkednie.

2014. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na most, hogy elszidták a lány kva anyját is, szerintem adj neki egy kis időt, mert nem biztos, hogy másik srác van a képben, saját példámból mondom, hogy velem is volt ilyen és én azért nem mertem tovább lépni, mert nem tudtam mi legyen, vagy mit kellene, nem voltam biztos a srácban sem.

aztán egy idő után találkoztunk és kerek perec megbeszéltük a dolgot, együtt is jártunk egy ideig.

2014. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, még annyit, hogy tegnap este megint írtam neki, hogy megkapta-e az sms-t... az volt a válasz, hogy igen, de nem tudott rá válaszolni, és hogy majd ma reggel ír nekem, hogy mikor találkozzunk.... hát eddig semmi.

Szerdán lesz a születésnapja, ha addig nem válaszol, megköszöntsem? Vagy hagyjam? Eddig úgy voltam vele, hogy veszek neki valamit ajándékot, de így... érdemes?

2014. máj. 5. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
azt még várd meg, ajándékot szerintem ne vegyél, max utólag, ha úgy alakul és úgy érzed szeretnéd megajándékozni, de mindenképp várd meg mi lesz, de ettől függetlenül köszöntsd azért fel, lássa, hogy nem vagy bunkó. :)
2014. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!