Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi érdeklődik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi érdeklődik egy lány után, majd azt mondja, hogy "vonzó, nagyszerű, elbűvölő nő, de inkább nem állok be a sorba", az pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
Röviden a szitu.. van egy fiúbarátom, szaktárs, akinek két éve nincs barátnője.. nekem van egy nagyon barátnőm az évfolyamon, de ők sosem találkoznak, sosem találkoztak még. Pár hete érdeklődni kezdett nálam, hogy ki ez a lány. Elmondtam neki elég sok mindent a barátnőmről, nagyon lázba jött tőle, szóval érdekli őt a lány. Aztán ez tartott úgy másfél hétig és ma amikor találkoztunk, nem kérdezett róla semmit, csak annyit mondott, hogy fantasztikus nő lehet, de ő nem akar a többi kan mögé beállni a libasorba. Nem reagáltam rá neki semmit, mert igazából nem tudtam mit mondani hirtelen. Ti mit gondoltok erről?
2014. máj. 5. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöd hozzá...nagyon jó barátnőd lehet, ha idejössz kibeszélni a magánéletét...
2014. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A haverod okos, és pár szóból lejött neki, hogy a külsőségen kivül nincs semmi az adott nőben olyan, amiért érdemes lenne törnie magát. Jól csinálja, kevésbé lesz megvezetve, mint egy birka pasi, aki csak a f-ka után vánszorog:)
2014. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!