Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért játssza az elérhetetlent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játssza az elérhetetlent? Lassan 2 éve távolról imádom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Tavaly végeztünk a sulival, utolsó évben jött hozzánk egy lány. Évfolyamtársak voltunk, és mindig a közelébe akartam férkőzni. A lányt egy szóval le tudom írni: gyönyörű! Hosszú derékig érő szőke haj, bájos arc,tengerkék szemek, csodálatos alkat(tornász lányról van szó.) De sajnos elég távolságtartó, szinte csak egy lányt engedett magához közel az év során. A jó pasik körülugrálták, de láthatóan ez inkább zavarta, mint imponált neki, ezért én kimaradtam belőle. Beszélgettem vele néha-néha, de akkor valahogy sohasem tudtam kinyögni,hogy mi lenne ha eljönne velem valahova. Tudom, egy béna vagyok. Nem baj. Suli után egy kisebb kávézóba ment dolgozni, ahova majdnem minden nap bemegyünk a haverokkal. Próbálok vele kommunikálni, de egyszerűen olyan távolságtartó, hogy nem tudom mit csináljak. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen csodaszép lány így megválogatja, kikkel barátkozzon. Azt hittem megszámlálhatatlan mennyiségű barátnője van, és könnyen barátkozik, de egyre inkább kezdek kétségbe esni...Valakinek van valami ötlete?

2014. máj. 5. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindenkinek mindenkivel barátkoznia? Hagyd békén!
2014. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert hagyna beken? Udvarolj csak, biztos oka van a tavolsagtartasanak. Legyel kitarto... de csak akkor ha azt latod, hogy megeri annak lenni.
2014. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha két év alatt nem engedett magához közel, az elég világos nem?

Én is nagyon megválogatom kikkel állok szóba, azért ezt mindenkinek joga eldönteni szerintem, hogy kivel akar barátkozni, kit akar párjának.

Ahol dolgozom egy lánnyal vagyok nagyon jóban, a többi nővel is kedves vagyok. A férfiakkal megtartom a 3 lépés távolságot.

2014. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!