Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám szeretni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám szeretni a párom testét?

Figyelt kérdés

Régóta problémám, hogy a barátnőm testét nem találom elég vonzónak. Sajnos elhanyagolta az elmúlt években, aminek meg is látszanak a nyomai (narancsbőr, striák), ez a kisebbik gond, mert most nagyon elkezdett edzeni, végre. A nagyobbik, hogy a testi adottságai azok, amiket kevésbé tudok élvezni, elsősorban a kis melleit, és a körte testalkatát, és bár nincs elhízva, van rajta pici felesleg.

Néha azért beindít így is, szerencsére - főleg, ha nem vagyok hülye, és fejben eldöntöm, hogy Ő egy dögös csaj. De mi lesz 10-20-30 év múlva? Most még csak 30 év körüliek vagyunk.. Mi lesz velünk, ha később nem fogom Őt vonzónak találni?

Hogy lehet elfogadni mindezt?


Sajnos emiatt vettem észre magamon, hogy nagyon elkezdtem bámulni a jobb alakú lányokat :(


A belső értékeivel/tulajdonságaival nagyjából elégedett vagyok, ez teljesen OK.



2014. máj. 5. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ajj, sajnos ez elég nehéz így... tudom, mert én is voltam így, csak fordítva. Nem is tudom, milyen tanácsot adjak... Most jönnének itt a nagy okoskodások, hogy hogy lehetsz ilyen, ha ilyet mondasz, nem is szereted stb.. pedig ez nem így van, viszont megkeseríti az egész kapcsolatot. mennyi ideje vagytok együtt? 23/L
2014. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
a belsőjével is csak nagyjából vagy elégedett.... nem is szereted akkor igazán. ha szeretnéd, nem számítana hogy néz ki.
2014. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nagyjából vagy elégedett, vagy teljesen??? nem mindegy. szerintem nem szereted, én kilépnék a helyedben. saját tapasztalat, hogy nem lesz jobb a helyzet. idővel majd undorodni kezdesz tőle, és elhagyod, vagy megcsalod.
2014. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jobb ha keresel mást inkább, nem lesztek boldogok így hosszútávon...
2014. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló alkatú, bár fiatalabb volt az exem és nagyon jó volt vele a szex, mindig be tudott indítani. Neki is voltak striái, nem volt túl nagy melle és elég nagy feneke volt, de jó illata volt, igényes volt, mindig szőrtelen, szexisen viselkedett, így álomnővé vált számomra, aztán sajnos megromlott a kapcsolatunk ( 22 éves voltam akkor ). De ez még belefér.
2014. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Váljatok szét! Nálad jobbat érdemel.
2014. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat elején is kicsi volt a melle...akkor miért kezdtél vele?
2014. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
1-nek: 4 éve vagyunk együtt.
2014. máj. 5. 14:44
 9/22 A kérdező kommentje:
7-nek: mert megfogott a belseje. Természetesen nem mell méret alapján ismerkedek. Alapvetően fontosabb a belső, ez fogott meg benne.
2014. máj. 5. 14:52
 10/22 A kérdező kommentje:
6-nak: Köszönöm az "építő jellegű" tanácsot, de ilyenből többet nem kérnék.
2014. máj. 5. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!