Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat elég "rövid pórázon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat elég "rövid pórázon" fogtam, m sajnos nemb íztam benne, pedig nem tett rosszat. Most úgy érzem megbízhatok benne, nincs okom kételkedni. Már csak attól félek, h ha nem fogom majd nem fog vele visszaélni?

Figyelt kérdés

eddig tudom csúnya dolog, de korlátoztam, mégis kitartott és szeret. rájöttem , h tényleg szeret és meg kell bíznom benne. viszont félek,h mi van ha azért volt ilyen m fogtam??? mi van ha nem korlátozom visszaél vele,h jó vagyok hozzá??

22 éves lány vagyok


2014. máj. 5. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret nem fog megcsalni... ne zárd be a pincébe egyből... hagyd szabad pórázon....
2014. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A rövid póráz mindig megcsinálja a bajt. Erre készülj. És sehonnan nem tudod, ezt jelenti a szó: bizalom.

Ha nem vagy képes bizni benne, akkor gyakorlatilag értelmetlen a kapcsolatod, és amint kissé oszlik nála a rózsaszin köd rájön, hogy börtönben él, és egyből megpattan. Akár megcsalt akár nem.

2014. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen ezt értem, vagyis rájöttem erre is,h csoda h kitartott mellettem. de ha nem korlátozom nem fogom megbánni ?
2014. máj. 5. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a lehetőség hiánya tartja vissza a megcsalástól, az jobb is, ha minél előbb kiderül.
2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez igaz
2014. máj. 5. 17:39
 6/12 anonim ***** válasza:
NEM LEHET megjósolni mit fog reagálni. Akár most, akár 10 év múlva.(azt pláne nem) Viszont a rövid póráz el fogja üldözni. Szóval BIZALOM.
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igyekszem! köszönöm!
2014. máj. 5. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
pontosan mit értesz rövid pórázon? mi az h korlátoztad? mindenki mást ért rajta... nem engedted el buliba egyedül, v mi?
2014. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A rövid póráz mégis miből áll?


- Drágám, elmehetek a haverokkal sörözni

-Nem mehetsz.

- Igen drágám.


??????????? ez? Mert ha a pasid ilyen akkor egy papucs. Amúgy meg ha szeret akkor nem csal meg. Ha megcsal nem szeret, és akkor meg nem kell vele lenni. Megakadályozni nem tudod. Ez az ő személyiségén, erkölcsi mércéjén, szerelmén múlik, hogy megcsal e.

2014. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de félek ha engedem, és ne adj isten megcsal akkor elveszítem, m akkor biztos h szakítanék vele. de nem akarom elveszíteni
2014. máj. 5. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!