Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire valtozik egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valtozik egy kapcsolat az idök soran?

Figyelt kérdés
En parommal 3 eve vagyunk egyutt, most mar teljesen egybefolynak a hetköznapjaink. A szex is 3-4 naponta van, sokszor közönbös velem ezt ugy ertem kb 1 eve meg buj hozzam ätölelt napjaban többször. Mar a joejt puszik is neha elmaradnak.ez teljesen normalis vagy vmi nincs rendben a kapcsolatommal? Nalatok hogy valtozott a kapcsolat? Neha ugy erzem velem sem akar lenni , neha csak levegonek erzem magam :( persze o is dolgozik es faradt de ugy telnek el a napok h egyhanguak!mit tanacsoltok mit tegyek hogy felrazzam? Köszönöm 24/N
2014. máj. 6. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl gyakran szexeltek.. mármint, lehet, hogy együtt vagytok, mégsem kéne mindig mindent odaadnod. Ha ritkábban csinálnátok ,jobban kívánná, jobban várná:)
2014. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg.
2014. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A heti1-2 szex az sok?
2014. máj. 6. 08:47
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 év után még korai, főleg ha még semmiféle kötelezettségetek nincs, úgy értem hogy gyerek vagy miegymás, ami elvonja a figyelmet egymásról. Sajnos a kapcsolatotok kezd ellaposodni, vagyis megszokottá, unalmassá válni. Ez a probléma csak akkor orvosolható ha mindketten észlelitek ennek a meglétét, és javítani, tenni akartok ellene.

Én azt javaslom első körben, hogy próbáld meg a párodat munka után kissé ellazítani mondjuk egy kis masszázzsal, vagy vess be új, szexi, csábító fehérneműt, állj elő újdonságokkal, legyen ez egy spontán erotikus masszázs vagy egy kellemes reggeli szájjal történő ébresztés, egy új jelmez ami a vadító szerepjáték elengedhetetlen része lehet, stb.

Ha ezekre se vevő és nem hozza lázba az igyekezeted, akkor üljetek le és mondd el neki a problémádat, és próbáljatok meg rá közösen valami megoldást keresni.

Ha nem megy akkor lépni kell :)

2014. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem feltétlen, de egy idő után már nem mutatsz neki újat.. (lehet, hogy rosszat mondok) , bár ugyanúgy szerethet. Szerintem lepd meg, csináljatok valami mást! Randi, vagy bármi, ami felidézhet régi dolgokat és jól is szórakoztok :)
2014. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sokszor leültem vele megbeszelni, 2 napig jo es kezdödik megint mindent! Hidd el bevetettem mindent mar, kezdem ugy erezni ha 2 napig nincs szex akkor csak azert megy bele h ne bantson meg!eszreveszem rajta, mar nem is eröltetem mert rossz az ugy! Ö mindig azt mondja neki nem fontos a szex, es pl a szajjal törtenö dolgot nem engedi! Egy evben 2 szer tudom ravenni. Mondjuk eleg nyugodt ember nem jar buliznisem nem iszik. Bär napi 10 orat dolgozik. En is dolgozom faradt vok megis jut energiam sütni fözni takaritani, mindig azzal jön hogy en 4 re itthonvok milyen jo o meg fel6ra er haza, en mindent megteszek meg ha kedvem sincs hozza megteszem, mert jot akarok neki. Apro dolgokra ertem. Tudom h szeret de sokszor nem erzem. Nem akarom elvesziteni, lehet h mas nö ällhat a dologban?
2014. máj. 6. 08:56
 7/17 A kérdező kommentje:
Vag szimplan ilyen ember?
2014. máj. 6. 08:57
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
Hát elkerülhetetlen h vmilyen szinten változzék, de egy kapcsolatért bizony minden nap tenni kell, és közösen.
2014. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak beleveszett a hétköznapokba. Találjatok ki valami olyan programot ahol kimozdultok, romantikáztok hátha.
2014. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Bizonyos mértékig rendben van az, hogy kicsit lecsillapodnak a dolgok. Próbáljatok meg közös kikapcsolódást szervezni. Egy kirándulás, hatalmas séták, mozi, ilyesmi. Próbáljatok újra eljárni randizni.
2014. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!