Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csinaljak. Segitene valaki? :/

Figyelt kérdés
Baratnommel szinte minden nap veszekszunk ujjabban..neha mar nagyon zavar h minden nap veszekszunk...de nemtudnam otthagyni mert túlságosan szeretem..ő a mindenem és nagyon szeretem..de mar nagyon zavar az h a nap fele azzal megy el h veszekszunk.haragszik ram stb..amikor osszevagyunk veszve akkor meg azt se engedi h hozzáérjek,nem nez ram es kiabal velem..en nem kiabalok vissza meg semmi..most is osszevagyunk veszve es nemtudom h mit csinaljak:( nagyon szeretem es tenyleg nemtudom mit csinaljak..tobbszor szakitott velem emiatt h veszekszunk de mindig kibekultunk..en nem beszelhetek semmilyen lannyal de o pl tobb sraccal is beszel valamelyik a volt pasija stb..van egy srac aki aztmondta h csaljon meg o nemet mondott,utana pedig ugyanugy beszeltek tovabb mintha mintha semmi nem tortent vlna..
2014. máj. 6. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
de min veszekedtek?
2014. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit írtál úgy tűnik papucs vagy, azért veszekedtek mert nincs tekintélyed és így tud minden miatt hisztizni.
2014. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most pl azon vesztunk ossze h o busta fan enmeg szidtam a bustat..es ezert nemszol hozzam..de szinte mindenen osszetudunk veszni
2014. máj. 6. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem ne engedd hogy irányítson!

Próbálj úgy viselkedni ami nem ad okot veszekedésre!

Ha nem megy marad a szakítás, mert ez a kapcsolat "élvezhetetlen"

2014. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen vesztetek össze...istenem. Mennyi idősek vagytok? 12?
2014. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki.. Ez nem normális.
2014. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nemtudnam kidobni mert tulsagosan szeretem:/ nemtudnek elni nelkule..am 16
2014. máj. 6. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha...16 évesen biztosan nem tudnál élni nélküle... Akkor maradj vele..
2014. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!