Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit szeretkezik a parjaval? 1 heten mennyi az alkalom? Es melyik napszakban szerintetek a legjobb?

Figyelt kérdés
Tanulmänyomban az emberi szokasokat kellenne felvazolnom,jo tema nem :)
2014. máj. 6. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hetente 4-5ször, és én este szeretem a legjobban, utána aludni egy jót:) 20f
2014. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy heten 2-3x.Altalaban estefele 18-22 ora között,de van hogy kora delutan.
2014. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Este a legjobb. Egész napos stresszt 1-2 dugással levezetni majd csicsika. Napközben nem is tudunk a meló, stb miatt.

Amúgy napi 1 az átlag.

2014. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap este lefekvés környékén, hétvégén inkább reggel vagy napközben. És egy héten? Hű, kb minden másnap, szóval olyan heti 3-4. És azért van különbség a hétköznap és hétvége között, mert hétköznap hazaesünk a munkából, koszosan (tömegközlekedés...), fáradtan, éhesen, nyűgösen. Megkajálunk vacsora készítés után, ez idő. Lezuhanyzunk, hogy megszabaduljunk a város porától, idő. Kicsit leülünk a gép elé bambulni, idő. Mire észbekapunk már majd éjfél így irány az ágy és az alváshoz készülődés majdnem mindig átcsap egy esti gyors alvássegítőbe. Hétvégén ráérünk reggel az ágyban "dögleni" vagy csak pihenni és akkor sokkal inkább van kedve az embernek kényeztetni a másikat.
2014. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kor? Mennyi ideje vagytok egyutt? Hazassag gyerekek? Majd ha vegzek a tanulmannyal közlöm mire jutottam :) köszönöm:) varom a valaszokat meg :)
2014. máj. 6. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt, heti 1-2 általában. Dolgozunk plusz nem lakunk együtt szóval így nem túl gyakori az együtt lét.
2014. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élünk. Amikor viszont találkozunk, akkor amennyi csak belefér reggel 8-tól éjszaka 3-ig.
2014. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, és 24N-29F, 2 éve vagyunk együtt, 1,5 éve együtt élünk, gyerek nincs, házasság még nincs.
2014. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve vagyunk együtt, még nem élünk együtt. Hetente általában 2-3 napot tudunk együtt tölteni, így a heti szexmennyiség olyan 1 és 4-5 között ingadozik.

A napszak változó. Én legjobban az éjszakai szexet szeretem, abban mindig van egy kis plusz romantika, másabb olyankor a hangulat, és jobban rá lehet hangolódni. De egyébként bármikor szoktuk csinálni, van, hogy korán reggel azzal indítja a párom a napot, van, hogy csak délután kerül rá sor.

Én 20/L vagyok, a párom 27/F

2014. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 éve együtt, mostanában sajnos heti 1-2. történt egy tragikus dolog az életünkben, ami eléggé padlóra küldött mindkettőnket, és azóta változott meg így, hogy nincs szex olyan sűrűn. előtte heti 3-4 volt. 24l 33f
2014. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!