Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak bennem elviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak bennem elviselhetetlen félelmek, rossz érzések, ha azzal vagyok, akivel akartam?

Figyelt kérdés
Már nem először futunk neki a dolognak. Tudjuk hogy együtt akarunk lenni. Akkor miért jönnek ezek a borzalmas érzések? Mit tehetnénk ellenük? Ő is ezt érzi.
2014. máj. 6. 14:16
 1/1 Viki0502 válasza:

Szerintem itt több opció is lehet.

1.vagy azért féltek és vannak rossz érzéseitek, mert annyira görcsösen ragaszkodtok a kapcsolatotokért és annak meg nem romlásáért, hogy ez az ellenkezőjeként üt vissza.Ha igazán, teljes szívből odavagytok egymásért, akkor örülnötök kéne, hogy végre egymásé lehettek. Beszélgessetek, biztassátok, támogassátok egymást.:)

2. lehet, hogy ti ketten nem működtök mégsem olyan jól, mint ahogy vártátok, mert a hirtelen nagy szerelem, hogy most együtt lehetsz vele, a tiéd stb, annyira hihetetlen és olyan szinten nem akarod elveszteni,hogy te is és ő is azon rágódtok, hogyan s miként tudnátok még jobb pár lenni. Szerintem evvel nincsen baj csak itt is meg kéne beszélnetek, hogy bízhattok egymásban és szeretitek egymást.

3. lehet hogy vagy a te részedről vagy az övéről mégsem működik ez olyan szinten, vagy mégsem vagytok olyan szerelmesek. Ezt így nem tudom megmondani hiszen ehhez többet kéne tudni és nem is szeretnélek megbántani vagy valami.:)

Most így ennyit tudtam mondani, remélem segítettem. Sok sikert nektek és ha télnek többször nekifuttotatok már a dolgoknak és akkor sem működik, akkor azt szokták mondani " Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!". Néha ez fáj a legjobban de, még a legnagyobb szerelemnél is előfordulhat, hogy nem működik. Van ilyen. De ettől függetlenül küzdjetek még és ne adjátok fel addig amíg van értelme! :)

2014. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!