Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm egy hiba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm egy hiba a mátrixban?

Figyelt kérdés

Mindenki részeg volt.Nos.Tegnap haverokkal (2 lány 2 srác + én és az exem,akivel baráti viszonyt folytatunk) buliztunk picit, kieresztettük a gőzt egy esti kerti partin.Na most egy sors által megjátszott jelenet következett.

A legjobb barátom ölében ült az exem,mert fázott...csak mosolyogtam, elsétáltam,kikönnyeztem magam, és megkérdeztem,hogy miért csinálták ezt? Azt mondták,hogy fázott a srác.Rendben, oké, végül is,én jó ember vagyok, nem haragudtam, inkább örültem,hogy örül. Később a legjobb barátom,és az egyik csaj csókolózni kezdtek, meg a másik srác és csaj is.Maradtam én,meg az exem.Ahelyett,hogy leült volna ő is legalább velem beszélgetni,hogy ne legyünk egyedül, elment sétálni (kiszellőztette a fejét). Utána mentem,mert unatkoztam,mit is csinálhattam volna.Szürkeség...szinte eltaszított a szavaival.Visszajöttünk együtt a kertbe.Romantikus zene szól...mindenki csókolózik.(minek kellett volna jönni?szépen elérzékenyül,és végre nem küzd többet az ellen,hogy még mindig kötődik hozzám,ugyanis odafelé menet ölelgetett,a buszon ráhajtottam a fejem a vállára, és simogatni kezdte az arcomat, és adott a fejemre puszikat.De nem így lett.Kitört magából, és elszaladt.Nem tudtuk hova, tehát eltűnt. Kiderült,hogy a buszhoz ment, persze ezt csak éjjel 2-kor tudtam meg.Részegen utána rohantam,bő 10 perc sprint volt ittasan, beájultam, felkeltem 5 perc múlva kb a földről,tovább mentem,leültem a buszmegállóba. Elérzékenyültem,a pia is kihozta belőlem a sírást...hogy ilyet teszek érte,és még csak nem is tud róla,mert nem értem el.Visszasétáltam, mindenki csókolózik még mindig, leálltam kolbászt enni kenyérrel,mert nem volt jobb dolgom...bocs a hosszú meséért. Kérdésem a következő lenne.Ez a csaj valami hiba a "mátrixban" ugye? Nem élek álomvilágban, de valahogy mintha elrendeltetésszerűen mentek volna a dolgok, romantika,mindenki együtt..ő meg inkább elmegy,nehogy már megpróbáljon szeretni,mert másik csávóval kezdett ismerkedni(haveri szinten!)



2014. máj. 6. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baráti viszony az exeddel, hanem te még mindig bele vagy esve, ő meg leszar.
2014. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy balfsz... minek mesz exeddel barhova? Vege. Lepj tovabb, a csajt zard ki az eletedbol. Jobb lesz mindenkinek
2014. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szard le, ismerkedj normális emberekkel. Az exed egy rib. Nem ismered:


"A srácok szóltak: a törvény a régi. Szerelemért ne alkudj senkivel. Pláne egy lánnyal ki dobott téged. Ha ilyen vagy közülünk menni kell..."


És legközelebb mustárt is egyél, feldob. :)

2014. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene az exednek szeretgetnie téged? annak már vége van
2014. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ez a rész fura tényleg: " odafelé menet ölelgetett,a buszon ráhajtottam a fejem a vállára, és simogatni kezdte az arcomat, és adott a fejemre puszikat."


Nem lehet, hogy nem volt elég nyilvánvaló, hogy te benne lennél abban hogy megint együtt legyetek? És emiatt nem tudott hirtelen mit kezdeni a helyzettel?

2014. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az exed potenciális smith ügynök
2014. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az ölelgetős rész? Ő szakított velem,de van mikor ilyeneket csinál...és emiatt nem tudom,hogy ez most mi akar lenni.Olyan szinten össze van zavarodva,hogy tényleg nem tudok sokszor mit kezdeni azzal,hogy pl délben még szeretget,puszilgat,egykor meg már ellenségeskedik...tovább is álltam,de figyeljetek már,most komolyan, vagytok egy ilyen szituba,hogy 6 emberből 4 csókolózik,te meg ott maradsz az exeddel...ilyenkor mi a francot csinálsz? ráadásul el is szökik mint valami kis csaj.
2014. máj. 6. 15:29
 8/19 anonim ***** válasza:
szállj már le az exedről...
2014. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs más akire rászállhatnék...
2014. máj. 6. 15:31
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként elfelejteni nehéz lesz a lányt,mert szinte osztálytársam.
2014. máj. 6. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!