Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés

Lelki terrorban nőttem fel, apukám mindig megalázott, fenyegetett, kisebb koromban meg is vert ok nélkül. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy kaptam párat a fenekemre, vagy meglegyintette az arcomat, hanem beleverte a fejem az asztalba és hasonlók. Sokáig nem is volt barátom, mert nagyon negatívan viszonyultam a fiúkhoz, már óvodás korom óta féltem tőlük, és ez később sem változott. Egy srác, akiről azt hittem, hogy barátok vagyunk, megpróbált kihasználni szexuálisan (lefogott, fogdosott, aztán szerencsére kimentettek a helyzetből). Később összejöttem egy sráccal. Eleinte minden oké volt, egy éve jártunk már, amikor megütött, mert sírni mertem előtte.

Most megint van barátom, együtt lakunk. Ő még sosem emelt rám kezet, meg nem is fenyegetett.

Mindent tisztességesen megcsinálok otthon, mindig rend van, tisztaság van, a kajára sem lehet panasz.

A barátai meg mindenki mondták rám, hogy milyen engedelmes kislány vagyok, jól járt velem, miközben senkinek fogalma sincs, mennyire rettegek, hogy valamit elrontok, és balhé lesz.

Hogy tehetném túl ezen magam?


2014. máj. 6. 19:11
 1/10 Sulek Péter ***** válasza:
nyugi semmi baj nincs el fog múlni nem a te hibád csinálj mindent továbbra is :) nem lesz baj nyugi ha szeretnél dumcsizni velem beszélhetsz ha szeretnél :)
2014. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológushoz kellene járnod...Komolyan mondom...
2014. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már rég pszichológushoz kellett volna menned.
2014. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Pszichológus, AZONNAL!
2014. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már pszichológushoz kellet volna menned. Itt nem fogsz akkora segítséget kapni hogy ezek elmúljanak.
2014. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erre sajnos jelenleg nincs lehetőségem, mivel épp külföldön élünk, és még nem vagyok olyan szinten az adott nyelvből, hogy el tudnám mondani egy pszichológusnak, mi a problémám.
2014. máj. 6. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem átlag problémáid vannak, ezért nem átlag segítség kellene neked. Fordulj szakemberhez (pszichológushoz), ő tud segíteni, és hallgatás kötelezi.
2014. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem tudsz külföldön magyar pszichológust találni?
2014. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet neked pszichiáter kéne. Semmi bántás ként, de sokkal jobb és kifejezetten ilyenekre van.
2014. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg pszichológusra lenne szükséged. Én is bántalmazott voltam gyerekként (engem az anyám vert), az egész személyiséget meghatározza a szülői bánásmód. Nagyon sokat tud segíteni egy jó szakember!
2014. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!