Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Az egyik pillanatban még ölelget meg csókolgat, félpercre kimegyek mellőle valamiért, és mire visszajövök valami csajnak irogatja, hogy milyen jók a képei, meg minden, és ha vágok egy grimaszt csak annyit kapok, hogy: "mi van?"

Pedig töröm magam, hogy jobb legyek, felvegyenek egyetemre, változok miatta, és csak annyit kapok, hogy két percre figyel rám.

Szeret egyáltalán még? Ha megemlítem neki, hogy ez rosszul esik, vagy meg se hallgat, vagy letol. (15hónapja vagyunk együtt)

Lehet, hogy nem vagyok egy miliárdos modell alkat, de azért erőteljesen bánt, hogy nekem még csak hasonló dolgokat se mond...



2014. máj. 6. 20:07
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
sztem hagyd a francba :( bocsi de ez egy bunkó
2014. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem. Miért vagy még vele? Ezt nem értem meg. Mind a bunkó köcsögökkel vannak a lányok, persze kivétel akad, nem vitatom. Szóval... Miért nem keresel/kerestek normális srácot? Aki mondjuk nem 10/10-es külső, hanem csak 7-es v 8-as...
2014. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 GVivi ***** válasza:
nem érdemel meg téged...ha szeretne nem hiszem hogy ilyeneket csinálna de jobb lenne ha tisztáznátok és ha ez szakítással jár akkor inkább mint hogy megcsaljon
2014. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Mert üzleti kapcsolatokat próbál kialakítani amihez nőstények és hímek egyaránt kellenek, a nőkkel könnyebb férfiként együtt működni. ha féltékeny vagy egy olyan láynra akit még sosem láttam, féltékeny leszel arra a belsőépítész p....ára is akinek eladom a tárgyaimat.


És akkor ennyit a seychelles-i nyaralásról. Nem veszed észre, hogy időm 90%-ban azon vagyok, hogy jobbá tegyem a dolgokat? Nem poénból folyatom ki a szemem a gépen, próbálok jót tenni, fejlődni, ötletelni.


Vagy 4 kérdést tettem fel itt is adóügyi témákban, vállalkozási témákban, vissza nem térítendő támogatás témában és egy építésszel is ötletelek azon, hogy mivel burkoljam le a fürdőszobádat, ami a tied lesz, de megcsinálom mert szeretlek.

2014. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja igen, még mindig nem kérdezted meg anyádat hol van a kalapács, nem írtál a janinak, nem szerveződsz pattantyús ügyben, mi a fenét csinálsz? olvasgatsz meg reszeled a körmöd. meg itt nyűgsz folyton ha csinálni kell valamit. tudod jól, hogy nem bírom ezt. olyan társat keresek akivel együtt lehet működni én meg ha mondok valamit vagy megkérlek valamire (ami mondjuk nem az, hogy csinnálj egy szendvicset) akkor szarsz rá és még te vagy felháborodva, ha elkerüllek néha. mert mi a fenét erőltessek? úgyis én csinálok mindent. ha meg valami nem tetszik ütsz, vágsz, bezársz a szobába, ezren megmondták már mennyire nem normális mégsem csaptam rád az ajtót, és nem azért, mert rád lennék szorulva, hanem mert bízom benne, hogy valaha jobb lesz. igen rövid időn belül és megjön már az a nagyon rövid eszed. <3
2014. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja szerintetek ez mennyire normális, ha már közösségi felület lett a kapcsolatunkban a gyakori és belinkelted, hogy büdös az ágynemű, meg minden szar és akkor szólok, hogy ma mossunk már ki, erre először mintha meg se hallanád, utána meg jön az, hogy nem lehet rendesen kézzel kimosni és akkor inkább fetrengjünk tovább a büdösben. meg mittudomén, mindig arrébbteszek valamit ma kipucoltam a kandallót, jó te is segítettél (amikor megkértelek rá) arrébb is állítottam, feltettem a falat, gondolkozom te meg csak beleszólsz, hogy úgysem lehet feltörni csináljuk szakemberrel, mittudomén. úgysincs igazam, úgyis jobban tudod. kezdek besokallni.
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

az meg, hogy beszélek egy lánnyal még nem megcsalás, neked kellene törekedni arra, hogy megfelelj nekem. ha nem is akarsz, nem törekedsz meg mi a fenét vársz?


Kezdődik ott, hogy utalok rá, hogy ki kéne mosni. vagy hogy kérj el egy telefonszámot, vagy beszélj már valakivel akivel én nem akarok mert nem az én rokonom. és akkor 5x szólok és nem teszed meg.


Más talán megtenné. akkor mit vársz?

2014. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért nem bírom otthagyni, mert vagyok olyan idióta, hogy szeretem és asszem alap, hogy védem a """területem""".

Drága páromnak üzenem, ha már legalább itt szóbaáll velem, hogy az üzleti kapcsolatokhoz nem kell "udvarlási" kísérleteket tenni, és kinyalni neki. (off:egyébként ígértél valamit kb egy órája)

2014. máj. 6. 20:24
 9/11 anonim válasza:
Én is sok mindenre kérlek. És miért ne lehetnék kedves más nőkkel is? Miért gondolod, hogy veszélyben a kapcsolatunk?
2014. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert olyannak hajlandó vagy nyalni, akit a büdös életben nem láttál (és egy szóval se állítsd, hogy nem teszem meg amit kérsz) én meg azt kapom, hogy csak ezen a kib***ott fórumon veszel észre.
2014. máj. 6. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!