Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nyugodtan őszintén válaszolhattok! 16 éves lány vagyok. Egy elég erős gimibe járok, az átlagom 4,5 és 9.-es vagyok. Nem vagyok a legszebb, de azért annyira csúnya sem. Hosszú barna hajam, kék szemem van. 160cm vagyok 57kg (talán sok egy kicsit...)derékkörméretem56cm, csípőkörméretem 87cm, mellkörméretem 90cm. Még nem volt kapcsolatom, és barátom sincs sok. Általában próbálok beszélgetni a többiekkel, de nem figyelnek rám.
2014. máj. 7. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
semmi:) 17f
2014. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mi van bocs nem figyeltem.
2014. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 szelepke ***** válasza:

Félünk az okos csajoktól.

Nemhisznek a mesékben XD

2014. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Kép nélkül a külsődről nehezen alkotunk véleményt.

Ha érdekel a véleményünk akkor küldj ide egy linket, vagy privátban elmondom a saját véleményem.

2014. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj kicsit foglalkozz többet magaddal
2014. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Azok alapján amit leírtál, semmi. Gondolom olyannal lehet probléma, amit csak azután tudnánk megállapítani, miután megismertünk téged.


Geotermikus gradiens... Ti tanultok gradienst számolni? Lehet, hogy túl okos vagy a korosztályodhoz képest.

2014. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond veled :) A világgal már annál több.
2014. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha akarsz képet nekem is küldhetsz, bár nem hiszem, hogy fogsz... # 6 voltam.
2014. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Jaj de szeretem azt az anyagrész amiből a nevedet választottad xD átlag +3°C/100m leféle xD

Nem tudom mi lehet a gond

talán az önbizalom hiány sőtt biztos

16/F

2014. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Okos lány, nem szeretem az okos lányokat:D
2014. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!