Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ő volt az első szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő volt az első szerelmem? [többi lent]

Figyelt kérdés
Még januárban jártam 1 sráccal (aki az évfolyamtársam) és kb. 2 hét után szakított velem akkor viszonylag gyorsan "túl voltam rajta" (mondjuk lehet h ez csak azért volt mert 3 nappal mielőtt szakított velem, már tudtam h szakítani fog, mert mondták) és a szakítás napján még összejött egy csajjal és járt még 2 másik csajjal is (akik szintén az évfolyamtársaim) a szakítás utáni 2 héten. akkor ez még nm is nagyon érdekelt de kb. szakítás után 3 héttel azt mondta h még szeret és visszasír meg minden, és akkor újra belé szerettem. De utána kb. 1 hét alatt elmúltak ezek az érzései de én még szerettem és 1 hónapig "szenvedtem miatta" mert viszonzatlanul szerettem. Utána kb. február végére voltam túl rajta. Most van barátom és nagyon imádom de néha eszembe jut a másik srác és néha álmodok is róla. (a srác előtt is volt már pasim) Onnan gondolom h ő volt az első szerelmem mert mondták már h az első szerelem felejthetetlen
2014. máj. 7. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért fontos, hogy ki az első szerelmed? Ezt nem tudod eldönteni, vagy mi?

Egyébként meg nem hiszem, hogy ő lett volna.

2014. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez lol, ennyit fűzök hozzá :)
2014. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már nem szeretem de szoktam rá gondolni és ma amikor meghallottam egy olyan (szakítós) zenét amit akkor hallgattam mikor szakítottunk akkor elsírtam magam és nm is tudtam h miért sírok mert már nem szeretem. ez olyan fura érzés. ezt nm értem
2014. máj. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!