Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam akar aludni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam akar aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom először akar velem aludni de én beparáztam, mi lesz,ha álmomban kínos helyzetbe hozom magam?? Pl beszélek hülyeséget vagy véletleül megütöm vagy valami?? :(

2014. máj. 7. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól nem félsz, hogy lepippantod álmodban, mi? :) Altasd ott!
2014. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor csináld direkt.
2014. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy csak saját felelősségre maradjon:))
2014. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írass is vele alá papírt hogy később ne pereljen.
2014. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én álmomban már térdeltem tökön is, meg meg is pofoztam. (Jó, mondjuk elmondása szerint nem erősen, én meg aludtam, nem tudok nyilatkozni:D)

Mondjuk nem erősen, de hát az ember csak aludjon már nyugodtan, mit kell azon parázni, hogy ÁLMODBAN mit csinálsz?:D

2014. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Tervezd el hogy lefekvés előtt hülyeségeket mondasz neki, majd vágd pofon. Így nem érheti már semmi meglepetés az éjszaka során...TÁÁÁDÁÁÁÁMMM! PRoblem megoldva!
2014. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm, jót nevettem :D
2014. máj. 7. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a legjobb ha este nem eszek szemes borsót es babot. A legkínosabb helyzetet, egy kiadós nagy takaró alatti hangos vagy ami rosszabb, egy igen zaftos szürcsögős tüdőfacsaró fyngást elkerülsz igy.
2014. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal cikibb, ha horkolsz, vagy fingasz álmodban. :D
2014. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy ügy...mikor mi aludtunk először együtt(egy délután a fáradtság miatt)akkor életemben először aludtam félig nyitott szájjal úgy,hogy közben még a nyálam is kijött,ő meg közben bámult.Barátom elviccelte a dolgot ezért én sem fújtam fel.Ha komoly kapcsolatban vagytok az ilyen dolgok nem cikik:)L
2014. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!