Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás feldolgozása, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozása, hogyan lehetséges 4 év együtt töltött idő után? SOS

Figyelt kérdés

Mondhatni minden nap együtt keltünk és feküdtünk, tervezgettük a közös házat,családot, mindent részletesen megbeszéltünk, vitatkoztunk azon,hogy ki fog hamarabb meghalni idős korában,mert,hogy jaj aki egyedül marad annak milyen szörnyű is lesz. Nagyon szerettem ,úgy igazán tiszta szívemben még magamnál is 100X jobban szerettem őt.

Aztán megváltozott minden,panaszkodott,hogy nem érzi,hogy szeretném,hiába kérdeztem,hogy mi nem jó már neki,mit szeretne választ nem kaptam. Egyre többet vitázott velem,bele kötött mindenbe,mindig engem hibáztatott. Annyira próbálkoztam helyrehozni , rengeteget sírtam. Aztán lemondta egymást után 3szor is a találkozót,majd telefonon mikor hívtam mondta,hogy igen vége a kapcsolatunknak. Még elém sem mert állni. 4 nap múlva egy barátnőmnek láttam,hogy rózsacsokrot vett.Szerelmes zenéket küldözgetnek egymásnak.. Aztán rá pár napra már kapcsolatban voltak. Engem letiltott mindenhonnan ,semmire nem válaszolt már...

Feldolgozni igazán nem tudom,hogy lehetséges? Nem bírok tanulni sem, remegek, élni sem akarok,hiszen nekem ő volt a minden ... Nem tudom elhinni ,hogy mással van,felfoghatatlan ez az egész.


2014. máj. 8. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egy 100as zsepi, fagyi és sorozatok
2014. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Elképesztő, mintha az én történetemet írtad volna le....:S

F/26

2014. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kellene próbálnod elvonni a figyelmed az egész dologról. Esetleg új hobbi, eljárni sportolni vagy ilyesmi. Tudom, hogy mondani könnyű, voltam én is ilyen helyzetben, bár mi csak 2 évig voltunk együtt. De tapasztalatból mondom, hogy csak otthon ülsz és sírsz, sokkal rosszabb lesz, és sokkal tovább tart túllépni rajta.
2014. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Csak nyertél, hogy lelépett. Idővel te is rá fogsz jönni.
2014. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Sírj! Rengeteget! Zabáld tele magad édességgel, menj el bulizni, vedelj, flörtölj másokkal, de ne menj bele semmi meggondolatlanságba. Sportolj valamit, amitől teljesen elfáradsz, fuss rengeteget, üvöltő metálra és add ki minden dühödet. Aztán szépen dolgozd fel, hogy nem ő az igazi neked, ha vége lett. És lépj túl rajta. Kezdj új dolgokba, olyat amit eddig sose mertél, lépj ki a komfortzónádból. De előtte add ki minden szomorúságod és haragod. Nekem egy évbe telt, de sikerült. Neked is fog.
2014. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

köbö olyan éretlennek tűnik ez a srác mintha 18 éves lenne maximum.


Hány évesek vagytok amúgy?

2014. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ő 25 éves volt én 20.

Korábban volt,hogy szakított velem kétszer is,de mindig két hét múlva zokogva jött vissza és ígérgetett fűt fát,hogy minden tökéletes lesz.De mindig újra rövid időn belül elkezdett bántani mindenért, veszekedett velem stb. Most pedig ugye így vetett véget az egésznek... gondolom a barátnőmmel már hetek óra tartott a viszony a hátam mögött.

Azóta,hogy összejöttek eltelt egy hét. Még mindig rosszul érzem magam,bár már lassan kezdek beletörődni,hogy ez a valóság és nem egy rémálom. Soha nem tudnák megbocsájtani az exemnek,de annyira lezáratlan ez az egész,annyira fáj. Mert a legutolsó találkozásunkkor csókot adtunk egymásnak,mosolyogtunk a másikra, kedvesen simogattam meg az arcát, úgy búcsúztunk el,hogy majd hamarosan találkozunk. De nem jött újabb találkozó, már csak azzal szembesülök,hogy egy másik lányba "szerelmes" . Félelmetes érzés, elmondhatatlan. Tényleg mintha lecserélt volna,mint egy megunt bútor darabot. Nem értem,hogy képes ilyesmire bárki is? :(

2014. máj. 8. 19:48
 8/24 anonim ***** válasza:

Képes rá.

És legyen is képes rá, ha már nem jó a kapcsolat, ne hazudjon és ne legyen valaki benne egy olyan kapcsolatba ami nem jó neki mert csak átveri a másikat.


Nem ti vagytok az elsők, van aki 10-20 év házasság után válik szét. Sz**ar dolog de még mindig jobb mint hazugságban élni.

2014. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Te is azt tedd amit ő, legalább is arra törekedj, legyél boldog találj mást, vigyél neki virágot, szerelmeskedjetek csókolózzatok, jön a nyár strand meg napszemcsik meg csajszik meg minden ami belefér. :)

Kezd el élvezni az életet, ne állj meg egynél!


Ha esetleg van Ibizán nyaralótok akkor meghívhatnál! :)

2014. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Csajszik?vigyek virágot? Én mint lány??? :D nem vagy leszbikus :)

Egyébként nem hiszem,hogy ez lett volna a fer ahogy ő csinálta. Hiszen már eddig is hazugságban élt velem... akkor lett volna igazságos,ha már akkor szól amikor már nem szeret,nem akkor amikor már hetek óta félre dug és ráadásul egy barátnőmmel. És ráadásul úgy szakít,hogy soha többet nem keres,nekem kellett telefonon keresni míg végül elárulta,hogy már nem vagyunk együtt.

Sajnos én ezek után nem tudok újra "szerelmeskedni" "szeretni" csak úgy. Nekem az emberek nem tárgyak. 4 év nagyon komoly érzelmek kötöttek hozzá, tudod nekem nem megy csak úgy. Nem is akarok rögtön új kapcsolatba ugrani. Hányinger kap el,ha arra gondolok ,hogy mással vagyok. Kiábrándultam az emberekből most egy jó darabig...

2014. máj. 8. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!