Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódhatott a látványban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódhatott a látványban?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akivel ismerkedek. 1 hete minden nap beszéltunk. nagyon aranyos és kedves. szerdán suli után találkoztunk, ott is nagyon ekdves volt, de viszont fora mert még egy puszit sem adott, én viszont nem fogok kezdeményezni ilyen téren. amikro hazamentem azonnal irt fb-n, de ott már fura volt és a szokásos puszis smiley-t sem használta(tudom h az csak egy smiley).azt mondta h szerda este ir, de mikor én felmentem o éppen akkor ment le. tegnap sem irt. ti mit csinálnátok a helyemben? várnátok, hogy rámirjon vagy inkább irjak rá? szerintetek ebbol még lesz kovetkezo tali esetleg?

2014. máj. 9. 12:15
 1/7 anonim válasza:
Nyugodtan írjál rá, minden bizonnyal ő is örülne Neki. Lehet, hogy ő is bizonytalan, hogy Te hogy viszonyultál hozzá. Szóval hajrá :)
2014. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PearlDiver ***** válasza:
100%
Írjál rá persze, úgyis érezni fogod ha nem szívesen beszél veled. De azért neked is szabad lépéseket tenni :)
2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne keresd.... az olyan mintha te futnál utána és nagyon gáz... nem akar tőled semmit és most leépít...ennyi. Hagyd.
2014. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Írj rá. Ő is pont olyan tanácstalan mint te vagy.
2014. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Én az alakuló fázisban mindig is annak a híve voltam, hogy amíg nem jövünk össze, addig a férfi kezdeményezze a dolgokat (viszont minden kezdeményezésére lelkesen és pozitívan reagálok). Ez egy jó szűrő arra, hogy ki az, akit igazán érdekelsz.

22L

2014. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
értem, szóval azért szavaztál le kérdező, mert azt mertem írni hogy ne fuss egy pasi után mint egy pincsikutya...oké, ahogy gondolod. akkor alázd meg magad.
2014. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
#6 ne bomolj, nem csak a kérdező szavazhat le! Bárki más is!
2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!