Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó így búcsúznom? Az ő búcsúja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó így búcsúznom? Az ő búcsúja milyen volt? Vajon tényleg fog keresni, vajon tényleg jelentettem neki valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon szigorúan eltiltott tőle az anyukája és nekem most el kell emiatt mennem még a suliból is.Nyíltan félévig jártunk.Szerettük egymást.

Ő úgy búcsúzott el tőlem hogy megölelt,végig puszilta a karomat,nem sírt,de könnyes volt a szeme.Beszélgettünk.Azt mondta mindenért bocsánatot kér,amivel valaha megbántott.Kérdeztem tőle szeretett -e valaha.Annyit mondott először nem ő szakított.(később e szakítás után még jártunk)Nem értem.Kértem tőle egy búcsúzkodó puszit kaptam.A szemembe nézett és elköszönt,azt mondta hiányozni fogok.És miután elment még sokáig nézett a távolból.Szívszaggató volt.

Én búcsúzóúl fogtam egy borítékot és írtam nekiegy 2 oldalas levelet,benne a szép emlékeinkkel.Írtam neki jó tanácsokat,tettem bele egy lapot amin az elérhetőségeim vannak.Hozzá még tettem egy saját verset is arról,mennyire is szerettem...Nem tudom milyen ajándékot adjak még neki hozzá? Nem pénzes,hanem inkább lelki ajándékot szeretnék,valami tartalmasat.Nagyon szeretem őt.2 éve szinte minden napunkat együtt töltöttük.Sose voltam hosszú időre távol tőle.Szerintetek fog ő engem még keresni? 19/L


2014. máj. 9. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy nő valóban képes lenne így szeretni, ahogy leírtad, soha nem tudnám elhagyni... :-)
2014. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég,mintha valami spanyol szappanopera egyik jelenete lett volna.


Ha eltiltották,minek keresne?

2014. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól hogy elvagyunk tiltva a későbbiekben pl. 25-30 évesen még eszébe juthatok... :(
2014. máj. 9. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szép történet:)

Véletlenül sem szeretnék ebből semmit elvenni a véleményemmel,csak azért írom,mert kérted...

ha ti vagytok az egy a millióból,akkor fog,úgy ahogy te gondolod most,ha nem,akkor eltelik pár év és te is csodálkozni fogsz hogy így elmúlhat valami:(

Irigyellek azért,amit most gondolsz és érzel...

amikor még hinni tudsz abban,hogy ami veled történik az kivételes és megismételhetetlen.Pont 2x annyi vagyok ,mint te,mintha ezer év telt volna el...

Szerintem elég,amit adtál,hidd el,hogy a szép emlékek a legmaradandóbbak.

2014. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Épp attól félek hogy csak emlék maradok neki. :( Ő nemcsak a szerelmem,de a legjobb barátom,osztálytársam és egyfajta testvérpótlék volt nekem.Mind a ketten egykék vagyunk.Jó lenne,ha tudnám követni mi van vele... :(

Már volt kapcsolatom de azt a fiút se tudtam elfelejteni.De az teljesen más volt.Saját akaratából szakított velem.És mikor évek múltán újra akarta kezdeni velem,akkor csak azért nem kezdtem vele újra mert semmit nem változott.De azért jóba vagyunk.És szoktunk beszélni néha-néha.

2014. máj. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!