Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nőkhöz (25 fölöttiekhez)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőkhöz (25 fölöttiekhez) szól a kérdésem, akik szexuálisan tapasztalatlanok (kevés tapasztalatuk van, netán szüzek) : ti belemennétek egy csak szexen és kölcsönös szimpátián alapuló kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy húszas éveim végén járok, későn kezdtem a szexuális életet (28), pont ezzel az említett pasassal. Ő vagy tíz évvel idősebb, független. Szerelemnek indult, ő kezdeményezett, és megpróbáltuk, de nem működött. Nagyon hamar kiderült, hogy sok egyéb problémája van, és nem akar elköteleződni. Túl akartam lenni rajta, regisztráltam társkeresőre, volt pár randim, de nem tudok egyelőre igazán nyitni mások felé.


Azóta is jóban vagyunk a pasival, olyan haveri szinten, de az biztos, hogy bele tudnék szeretni, ha nem kontrollálnám magam. Szexuálisan továbbra is vonzódik hozzám, én is hozzá. A múltkor megint egymásba gabalyodtunk. Megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha belemennék egy ilyen csak szex kapcsolatba, mert úgy érzem, hogy jó lenne szexuális tapasztalatokat szerezni, ha már egyszer ilyen későn kezdtem. De félek, hogy nagyon pofára esnék.


Szerintetek érdemes belemenni egy ilyen kapcsolatba így? Hangsúlyozom: úgy, hogy nem vagyok egy tapasztalt, dörzsölt nő. Sokáig azt hittem, komoly kapcsolatot akarok, de mostanában elbizonytalanodtam. Tudom, hogy sokan 30 körül már családot terveznek, én azonban későn érő típus vagyok.



#szexkapcsolat #tapasztalatlanság #késői szüzesség
2014. máj. 9. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de véleményem nekem is lehet.


Nyugi, nem vagy egyedül..., bár ritka a nőben az amelyik ilyen későn kezdi el, általában 12-14 éves korukban már nem bírnak a hormonjaikkal... :-)


A szexhez nem kell túl sok ész, tehát ez nem úgy működik, hogy sokat szexelek, akkor nagyon tudok... :-) ...ez a dolog az emberrel együtt születik... ...csak valaki tudja kezelni, valaki meg nem...


Továbbá elárulom Neked, hogy az emberek úgy működnek, márakikre azt mondják normális (bár ez relatív fogalom)... ...hogy kiváncsiskodnak elsőbb, majd belelendülnek, sokan rájönnek, hogy szexre születtek... ...így szépen lassan kiélik magukat és családot alapítanak, mert már túlvannak minden máson... :-)


De egyáltalán nem muszáj követni a "normális" emberek viselkedését, a lényeg, hogy jólérezd magad a bőrödben, na igaz ezt sokszor nehéz megtenni ennyi hülye között, de próbálkozni lehet... :-)


Tökmindegy mit csinálsz az életben, jelentősége nincsen túlzottan!

2014. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, menj bele. Szabad, független nő vagy. Közben pedig keresd az igazit. Vagy azt aki jobban passzol hozzád.
2014. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért vannak kétségeim, mert félek, hogy (megint) beleszeretek, és sok szenvedést fog okozni. Már az is nagyon rossz volt, hogy nem működött a kapcsolat, mert kihasználva éreztem magam.


Nem tudom, tudnám-e igazán keresni a nekem megfelelő pasit, ha közben (valamilyen szinten) leköti a figyelmem ez az illető.

2014. máj. 9. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj bele. Azért is kötődsz hozzá, mert Ő az első szexuális élményed. Más lenne a helyzet, ha már tapasztaltabb lennél, de így látok rá esélyt, hogy mellette nem lesz esélyed mást találni Ő meg egyszer előáll vele, hogy találkozott egy lánnyal... és akkor nagyon koppanhatsz
2014. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem leszek túl népszerű, de nem is ez acélom. Én a helyedben nem mennék bele. Szerintem ha a haveri kapcsolatot, szexuális kapcsolattá léptetnétek elő, abból csak egy dolog következne. Mégpedig hogy te beleesel nyakig, ha ugyan ez már nem történt meg, és utána pedig szépen arcra fogsz esni,mert ő továbbra sem akar elköteleződést.

2014. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Úgy döntöttem, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot. Tehát nemhogy szexkapcsolat nem lett, de a maradék haveri kapcsolatot is felszámoltam (legalábbis arra az időre, amíg nem leszek túl rajta teljesen).


Ment a zöld kéz mindenkinek.

2014. júl. 5. 20:35
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, közben újra feltűnt, újra belementem (bár a lelkem mélyén tudtam, hogy nem változott, és csak azért teper, hogy újra megkapjon).


Hát kutyából tényleg nem lesz szalonna, most is koppantam. De úgy leírta magát, hogy harmadszorra már tényleg nem megyek bele.


Nem beszélek vele most már.

2015. jan. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!