Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te ezt szóvá tennéd a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt szóvá tennéd a barátnődnél?

Figyelt kérdés

Facebook-on láttam az ismerősei között néhány olyan embert, akik elég zűrös alakok (narkós, ex-sittes, piti bűnöző), és rákérdeztem, hogy "te az ilyenekre buksz?".

Ismeri őket személyesen, de éppen csak annyira, mint én, vagyis futólag.

Mondtam neki, hogy most tényleg ennyire fontos, hogy ennyi meg ennyi ismerőse legyen, és hogy pont az ilyenek?

Aztán, ha már ez szóba került, természetesen jött a többi dolog is magától (expasi meg miegymás), és egy szép kis veszekedés kerekedett ki ebből.

Végül is, magyarázta a bizonyítványt, de én dühömben kocsiba szálltam, aztán elhúztam a csíkot.


2014. máj. 9. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jaj, te is kifogtál egy ilyet ? :O

Teljesen másvilágot él az fb miatt, mintha kínaival beszélnél.

Próbáljátok meg higgadtan, ha nem jön be, akkor meg döntsd el, hogy kibírod-e mellette.

2014. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerinted mindenki aki ismeröse az be is jön neki?? Komoylan ezt honnan szedted? Biztos az összes nö simeröse is bejön neki.... ez ám a logika és még ezen ösze is vesztek az szép..... H.lyeséggel vádolod és még te sértödsz meg? gratulálok. Beszél is ezekkel az ismerösökkel vagy csak épp ismerösei és lehet soha nem is beszélt velük. Tudod általában az emberek a fb-os ismeröseinek kb 5%-val tartja a kacsolatot a többi csak be van jelölve mivel ismeri valahonnan.....
2014. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Atya ég! Hány éves vagy 13? Gyerekesen viselkedtél.
2014. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális dolog hogy szóvátetted. Nyilván nem szeretnéd hogy szíved választottja zűrös alakok társaságába keveredjen, teljesen normális hogy védeni próbálod.

Ellenben az expasikkal túllőttél a célon, azt nem kellett volna.

a legjobb sztem az, ha visszamész és megpróbálod tudtára adni, hogy te csak védeni próbálod a zűrös alakoktől, mert fontos vagy neki.


Vagy mi!?

2014. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, szóva. Az én barátnőimtől sose tűrtem meg az ilyen ismerősöket.
2014. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szóvá. Ja nem is, én eleve nem ismerkedem olyan nőkkel, akiknek fontos a facebook. Ezt mindig bekérdezem már első randin, hogy mennyire éli ott az életét. Burkoltan kiderítem mindig. Ha fontos neki, meg ismerősgyűjtögető, chatelőgép, akkor mehet a fenébe. -.-
2014. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kitűnően reagáltad le a vitát.

Kocsiba ülni és elmenni, ez igen.

2014. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem tudom, hogy mit szólnál, hogyha én is minden k.urvát bejelölnék, akit csak futólag, vagy inkább csak távolról ismerek.
2014. máj. 9. 17:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy egyikőnk se facebook, de még csak számítógépfüggő sem, és mégis ebből indult a veszekedés.
2014. máj. 9. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd jelölte be ezeket az alakokat ismerősnek mind? Mert akkor tényleg fura…lehet, hogy neki tényleg csak az számít, hogy minél több ismije legyen, mert az menő…bár akkor elég gyerekes lehet.
2014. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!