Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátommal aludni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal aludtam tegnap este,aki fiú,és úgy alakult hogy nála kellett aludnom. Egész éjjel ölelt,és simogatott. Többet érezne?? Szerelmes belém?
2014. máj. 9. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legjobb a barátommal aludni.
2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem vadidegenektől várnád a választ, hanem ezt vele beszélnéd meg?

Egyébként meg nem hiszem el, hogy muszáj volt mellette muszáj lett volna feküdnöd, egy kanapéjuk tuti volt, úgyhogy szerintem nem nagyon ellenkeztél.

2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 istenkiralycsaszar válasza:
Bizony bizony meg akar kúrálni :DD
2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű...
2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Be akarta csúsztatni a gyíkját a nunidba! :) Én is ezt tettem volna.
2014. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindketten fiúk vagytok?
2014. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű....:) az ember nem szokta a barátját simogatni az ágyban egész éjjel (többet akar ez tuti azt jelenti)
2014. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem aludtam volna egy lánybarátommal egy ágyban, kivéve ha szeretnék tőle valamit. Te szeretnéd? Mert úgy néz ki, ő igen.
2014. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy szerelmes, csak meg akart dugni. Ha már csaj lett volna ott, azt is ugyanúgy ölelgette volna, hátha az hálából letolja a bugyit.
2014. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!